Прожив Оскар у притулку рік. Жодного разу не було бажаючих його забрати. Люди приходили за малими щенятами. Навіть якщо брали дорослих, то веселих та грайливих. На Оскара не звертали уваги

Оскар обожнював розганяти голубів у парку, коли господар виводив його гуляти. Одного разу пес так захопився цієї забавкою, що не помітив, як відбіг надто далеко.  Повідця на ньому не було, бо коли його вигулювали, господар повністю знімав все з шиї собаки. «Відчуй себе вільним» – постійно повторював він.

Оскар довго блукав вулицями у пошуку дороги додому, але все марно. Жив пес на вулиці, ночував під лавкою, а харчувався біля місцевого кафе. Власниця була приємно дівчиною, яка вранці виносила йому свіженьку булку й чесала за вушком. Шкода, що собака не реагував на ці пестощі. Через кілька днів його забрали у притулок.

Працівники притулку добре ставилися до нового мешканця. Пес пройшов обстеження, отримав щеплення та був викупаний.  Але, всупереч всьому, Оскар не припиняв сумувати. Забився в куток та не виходив звідти.

Прожив Оскар у притулку рік. Жодного разу не було охочих його забрати. Люди приходили за малими щенятами. Навіть якщо брали дорослих, то веселих та грайливих. На Оскара не звертали уваги. Працівники дійсно хотіли допомогти псу знайти новий дім, тому вирішили виставити фото собаки на їхньому сайті. Можливо хтось забере песика або віднайдеться його справжній господар. Правда зробити фото пса виявилося не так просто. Оскар постійно відвертався або опускав голову.

Не минуло й години, як фото завантажили на сайт, а до притулку зателефонував власник. Виявилося, Оскара він загубив рік тому й весь цей час не припиняв шукати свого друга. Він уже виїхав до них, щоб забрати Оскара назад додому.

Через пів години чоловік приїхав до притулку. Оскара почали виводити з клітки, щоб відвести до хазяїна. Собака сильно пручалася й не хотіла йти, але коли почула голос господаря, то сама помчала стрімголов. Працівники притулку були раді, що допомогли друзям знову знайти один одного. Оскар не припиняв облизувати власника й виляти хвостом. Таким щасливим його ще ніколи не бачили.

Оцініть статтю
Дюшес
Прожив Оскар у притулку рік. Жодного разу не було бажаючих його забрати. Люди приходили за малими щенятами. Навіть якщо брали дорослих, то веселих та грайливих. На Оскара не звертали уваги