Приблизно через місяць приїхав зі столиці сусід, на заробітках був, і розповів чим займається Ярослав. Виявляється хлопець живе на утриманні у жінки. При чому жінка у два рази старша за нього

Ярослав ріс в дружній, заможній сім’ї. Батьки пилинки здували з хлопця. Мріяли, як виросте їхній єдиний хлопчик, виучиться, одружиться. Тато допоможе подужати знання в їхньому бізнесі, і надалі син буде сам керувати.  А вони з мамою будуть поруч.

Ярослав виріс високим мужнім хлопцем, з гарненьким обличчям. Люди, жіночої статі, озиралися на добре складеного молодого чоловіка. Після закінчення школи, Ярослав поїхав учитися в столицю. Адже там більше можливостей одержати знання. Коли він зателефонував батькам, і сказав, що поступив з першого разу, їхній радості не було меж. Хлопець додому приїжджав не часто, мотивуючи тим, що навчання забирає весь вільний час. Гордість розпирала батьків, який зразковий у них хлопець.

Через три роки Ярослав приїхав на своїй машині. Спортивного вигляду, дуже дорога. На запитання, за які кошти? Відповів, що працює вечорами, і заощадив на машину. До речі, вдягнений також в дорогу одежу. Тато Ярослава сказав, що він зі свого бізнесу не може дозволити собі таке дороге авто. Мама пишалася сином, вміє заробити кошти.

Приблизно через місяць приїхав зі столиці сусід, на заробітках був, і розповів чим займається Ярослав. Виявляється хлопець живе на утриманні у жінки. При чому жінка у два рази старша за нього. От звідки дороге авто й одяг. До речі, то вже не перша жінка, з якою Ярослав живе за гроші. Почувши про таке, мама хлопця захворіла. Вона не вірила, що розмова йде про її сина. Він не міг так вчинити. Як можна спати з жінками, віком, як вона сама.

Зателефонували сину, щоб приїхав, розмова чекає. Дізнавшись через яку причину, Ярослав відмовився приїздити додому, і сказав, що то його життя, і втручатися не потрібно. Постало питання, як вернути хлопця, але нічого не могли придумати. Родичі почали вносити свої пропозиції, адже з подачі сусіда всі знайомі знали, чим займається Ярослав. Батьки хлопця закрилися в себе дома, мало виходили в люди. Їм соромно за сина, і коли з’являлися на вулиці, обов’язково хтось питав про Ярослава і давали поради.

На телефонні дзвінки від батьків, син більше не відповідав. Але вони не здавалися. Потрібно вернути сина, і довести йому, що не все міряється грошима. Що є інші цінності, більше дорожчі, ніж гроші. Вони вважають, що в них все вийде, і Ярослав одумається, поки не пізно.

Оцініть статтю
Дюшес
Приблизно через місяць приїхав зі столиці сусід, на заробітках був, і розповів чим займається Ярослав. Виявляється хлопець живе на утриманні у жінки. При чому жінка у два рази старша за нього