Причина їхньої ворожнечі виявилася зненацька. Виявляється Андрій приревнував свою дружину до Артема. Яка причина ревнувати, не говорить, але спілкуватися з братом не бажає.

Настя виховувала синів одна. Хлопчики близнюки відрізнялися один від одного. Андрій, тихий, слухняний. Артем, навпаки, спритний, непосидячий. Але між собою вони були дружними. Коли Андрій пішов гуляти, то поблизу обов’язково з’явиться Артем. І навпаки. Вони завжди разом. Насті приємно, що сини не завдають клопоту, а допомагають в усьому. Якщо Артем не хоче допомагати, Андрій обов’язково умовить брата.

Так і жили дружною родиною. Тата хлопчики не пам’ятають, тому, що кинув він Настю вагітною, коли дізнався, що близнюки. Дівчині тяжко було з двома дітками й без підтримки. До того ж гроші мала тільки ті, що платили на дітей. Але то копійки. На двох малих багато грошей потрібно, та де їх взяти. Як прожили перші роки після народження дітей, вона і сама не скаже. Настя навчилася економити, купувала тільки найнеобхідніше, і то все для хлопчиків. Роки линуть, як вода. Не так давно пішли в перший клас, а вже випускники школи. Мама на синів надивитись не може, пишається ними.

Нещодавно зустріла Настя гарного чоловіка, який став для неї опорою по життю. Тим паче, що сини вилетіли з маминого гнізда. Разом пішли в армію, разом працювати. Навіть з дівчатами зустрічатися почали в один час. Весілля Андрія й Артема відсвяткували в один день. Все добре, дружна родина. Але через деякий час, помітила Настя, що сини до неї приїжджають не разом. В один вихідний одна родина, на другий, друга. Що за причина прохолоди між ними, не говорять. Настя підозрювала, що дружини налаштовують проти один одного, але хлопці мовчали. Причина їхньої ворожнечі виявилася зненацька. Виявляється Андрій приревнував свою дружину до Артема. Яка причина ревнувати, не говорить, але спілкуватися з братом не бажає.

Артем із дружиною виїхали в інше місто. Приїжджають не часто до мами. За брата не питає. Як мама не намагалася помирити їх, не виходить. Андрій через деякий час зрозумів, що наламав дров. І наразі намагається достукатися до Артема. Але той не може забути образу. Більше за всіх від цього страждає мама. Вона сподівається, що прийде час, і брати помиряться. Вони, як і раніше будуть спілкуватися, ходити в гості один до одного. А Настя дивитиметься на них і радітиме за синів, які нарешті пробачать помилки один одному. Але то в майбутньому.

Оцініть статтю
Дюшес
Причина їхньої ворожнечі виявилася зненацька. Виявляється Андрій приревнував свою дружину до Артема. Яка причина ревнувати, не говорить, але спілкуватися з братом не бажає.