Приголомшиве пророцтво мольфарки із серця Карпат!

На нашу рідну неньку Україну у 2021 році чекають дуже великі зміни. Ні, я не хочу нікого налякати.

Такі зміни будуть стосуватися абсолютно всього населення України, адже зазначені зміни відбудуться на політичній арені. Стосуватимуться вони президента та парламенту.

У прямому ефірі на одному із львівських телеканалів таку сенсацію заявила мольфарка Магдалена Мочіовскі.

Також карпатська мольфарка зазначила, що 2021 рік буде позитивним для великих покупок, зокрема нерухомості чи автомобілів. Правда щодо нерухомості є одне «АЛЕ». Варто ще до нового року було провести хоч одну ніч у новій квартирі, щоб там оселилася ваша енергетика, а тоді вже переселятися хоч восени 2021.

https://ukrainci.com.ua/

Якщо ви плануєте весілля у році бика, то вам потрібно звернутися до номерулогії та вирахувати вашу щасливу дату. Оскільки цей рік є не найкращим для одруження.

Для зміцнення здоров’я, за словами Магдалени, слід полюбити мелісовий чай. Чай з цієї рослини добре впливає на тих, у кого багато стресу у житті та відновлює здорову енергетику.

Щодо ситуації на політичній арені, Мочіовські зазначила наступне.

На нашу країну беззаперечно чекають кардинальні зміни. Вона бачить серйозні кадрові зміни в президентському колі та в парламенті загалом.

Останнім часом населення почало виступати щодо зниження цін на комунальні послуги, так, вони дещо знизяться, проте не суттєво. Та все ж знизяться.

Основне, що наша держава рухається до миру та впевнено крокує обраним шляхом.

 

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Приголомшиве пророцтво мольфарки із серця Карпат!