Прийшли рахунки за комуналку, мій старий схопився за голову. А діти хоч би раз запропонували свою допомогу!

Маємо дорослих дітей. Виховали, вивчили, глядимо онуків, якщо потрібно. Син та дочка живуть окремо від нас. Старшому сину ми  купили квартиру. Після виходу на пенсію меншій дочці залишили квартиру, а самі переїхали в хату у передмісті. Свіже повітря, невеличкий город. Маленьке господарство: кролики та кури, але пенсії катастрофічно не вистачає. 

Комуналка росте зі швидкістю світла. Ледве зводимо кінці з кінцями.  Наші діти прекрасно про це знають, але жодного разу ніхто не запропонував свою допомогу. Син прикинувся, що не розуміє натяків. Дочка почала бідкатися, що ледве оплачує своє помешкання. Хоча обоє кожного року їдуть кудись закордон відпочивати  на дорогих курортах.

Джерело: sevastopol.su

На роботу в міському транспорті не їдуть. Кожен має своє авто.  Дочка любить щомісяця купувати обновки. А для внучки у 5 класі дає стільки кишенькових грошей… Більше, ніж моя пенсія! А син, то окрема історія. Сімейним бюджетом керує невістка, і якби він і хотів би нам трошки допомогти, вона  не дозволила б. Коли наша сусідка розповідає, що її діти щомісяця оплачують їй комуналку, привозять продукти, раз на рік відправляють у санаторій, у мене зі старим піднімається тиск. Нам стає так прикро, бо ми теж допомагали своїм дітям, а віддачі 0.

В молодості ми з сестрою допомагали батькам. Купували продукти, ліки. На зиму завжди організовували дрова та вугілля. І нас по це ніхто не просив.Ми самі про це знали. Не знаю, як живуть інші пенсіонери, але нам з чоловіком не вистачає грошей, хоч ми і економимо. Як прожити далі? Ось така вдячність від дітей…

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Прийшли рахунки за комуналку, мій старий схопився за голову. А діти хоч би раз запропонували свою допомогу!