Прийшов час моїй сестрі платити борги

Моя двоюрідна сестра Марійка була ще тією актрисою, обожнювала грати на почуттях людей. От і не дивно, що коли вона слізно просила моїх стареньких батьків дати її у борг вони так легко погодилися. Вони навіть не змогли довідатися, навіщо її були потрібні гроші, як вони уже були у неї.

Так вона їх вмовляла, що ті останні гроші віддали, які пів життя відкладали собі на пенсію та чорний день і навіть не встигли поцікавитися, до чого її така велика сума. Обіцяла, що через кілька місяців, а максимум пів року, поверне все до останньої копійки.

Через кілька днів у соціальних мережах я помітила фото її сина на новенькому авто, стало зрозуміло, навіщо її так сильно гроші. Проте я вирішила не спішити зі сварками й почекати, як буде поводитися сестра далі.

Чекати я могла від неї, чого завгодно, хоча хотілося б, щоб вона просто повернула моїм батькам борг. Як-не-як, для неї це не такі великі гроші, бо сама вона працює на престижній фірмі й має пристойну зарплату, та й син її програміст, багато заробляє. Мене навіть здивувало, що її знадобилися гроші моїх батьків, тому що вони за місяць два змогли б їх спокійно відкласти й самі, тим паче знаючи, що стареньким зараз живеться дуже непросто.

Мама завжди буда не байдужою до чужого горя, а тут ще й кровинка, племінниця, плаче та просить, от вона й і прохала батька віддати все до останньої монети у домі. І це ж вистачило нахабності просити у пенсіонерів, що вони збирали протягом довгих років і забирати все до останньої копійки!

Я вирішила самостійно контролювати, чи поверне двоюрідна сестра гроші батькам, бо чомусь, мені здавалось, що вона не щира і якось ще точно схитрить. Минав місяць за місяцем і ось настав Марійчин максимум «пів року», а грошей так і не було, вона про них навіть не згадувала. Батькам вони були потрібні, але ті мовчали, думали, що ось, з дня на день вона їм все поверне. Я вирішила, що прийшов час заступитися за батьків, бо тягнути далі нікуди.

Спочатку я вирішила нагадати її коректно про борг, ніби щось потрібно у домі ремонтувати й треба, щоб вона борг повернула. Було видно, що вона здивувалась, але таки сказала, що протягом місяця все поверне.

Минуло знову півтора місяця, а грошей від Марійки ми так і не дочекалися. Я розуміла, що далі так продовжуватися не може, прийшов час боротися за своїх батьків.

Я вирішила бути жорстокою й відправилась просто до її керівника. Пояснила все, як було й навіть показала переписування, де вона пише, що незабаром все поверне, як головний доказ.

Наступного дня Марійка принесла гроші мені на роботу, поклала їх і пішла геть без жодного слова. Після цього вона обірвала зі мною та моїми батьками всі зв‘язки. Звісно, їм прикро й образливо, що все так склалося, але не мені. Це гнила людина і нас з нею пов‘язують тільки кровні вузи. Ця егоїстка посміла удавати, що ми ще й у чомусь винні, хоча вона сама так негідно чинить з пенсіонерами! Хай котиться якомога далі, нам без таких лише краще житиметься!

Оцініть статтю
Дюшес
Прийшов час моїй сестрі платити борги