Прийшовши з роботи пізно ввечері разом з дітьми, вона побачила свого коханого чоловіка у їхньому ліжку разом з іншою жінкою

Жила в одному маленькому містечку сім’я. Мали вони двох прекрасних діточок: хлопчика та дівчинку. Разом були вже майже сім років. І все було гарно, щаслива сім’я, та й Оксана (так звали дружину) вважала так само.

Та одного разу, прийшовши з роботи пізно ввечері разом з дітьми, вона побачила свого коханого чоловіка у їхньому ліжку разом з іншою жінкою. Звісно жінка була шокована такій ситуації. Вона одразу відвела своїх дітей до сусідки, щоб вони не бачили цього сорому зі сторони тата, а сама повернулася до своєї квартири й почала розбиратися з чоловіком та його коханкою.

Чоловік розповів Оксані, що давно кохає її та зраджує своїй дружині вже протягом року. Тільки не знав як в цьому признатися Оксані, та яка буде її реакція на таку новину.

А насправді в голові вже давно уявив собі як Оксана з дітьми йде від нього на емоціях і починає жити з мамою у її однокімнатній квартирі. А чоловік приводить свою кохану жіночку до них у квартиру і вони починають своє нове життя разом, не турбуючись ні про що. Дітей у його мріях не було зовсім. Місця він для них не знайшов. Навіть про аліменти й думки не йшло.

Та дружина почала грати проти його правил. Вона привела назад дітей від сусідки, зібрала свої речі та сказала, що йде жити до мами одна, а дітей залишає жити з чоловіком. Бо вони тут ходять в садочок, і взагалі, різка зміна місця проживання може погано позначиться на загальному стані діточок. Та чоловік спочатку не вірив такому, думав, що Оксана просто так маніпулює ним і скоро повернеться за дітьми. Але так не сталося і залишилися вони вдома вчотирьох: двоє дітей, які не розуміють, що трапилося та коханці.

Та коханка не стала терпіти дітей та пішла від них через три дні. І залишився чоловік сам з двома голодними дітьми та порожнім холодильником. Коли він зрозумів, що його дружина не повернеться, він почав вже думати як жити далі та планувати свій день.

А Оксану почали всі осуджувати, говорити яка вона погана мати. Що тільки черства жінка могла залишити своїх діточок на батька. А сама жінка не розуміла чому стільки гніву на неї ллється, адже це ж її вибір та право вирішувати з ким залишаться її діти.

І ось минуло вже три місяці й Оксана прийшла до свого чоловіка. Він відчинив їй двері весь брудний та худорлявий, а у квартирі було на стільки все неприбрано, що і ступити нікуди. Чоловік одразу почав просити пробачення в Оксани, та вже було запізно.

Виявилося, що Оксана так вирішила провчити чоловіка. Адже вона завжди встигала тримати будинок в чистоті, виховувати дітей та час на чоловіка також був. А він з нею так вчинив.

Зараз жінка забрала дітей до себе, подала на розлучення та на розподіл майна. А її вже колишній чоловік зрештою залишився голим та босим на вулиці ні з чим.

Оцініть статтю
Дюшес
Прийшовши з роботи пізно ввечері разом з дітьми, вона побачила свого коханого чоловіка у їхньому ліжку разом з іншою жінкою