Примхи однієї вагітної: Ви навіть не уявляєте, що вона захотіла!

Буває, що життєва історія часом може бути просто неймовірною.

І часто головними героїнями таких історій стають вагітні жінки. Всі ми знаємо, що за 9 місяців майбутня матуся може побажати чого завгодно. Навіть якщо ці бажання повністю безглузді й абсурдні, якщо дивитися з боку людей, які її оточують.

Наприклад, одна вагітна дівчина Вікторія захотіла пізно вночі полуницю в шоколаді, друга — оселедець з солоними помідорами, а третя — кожні 30 хвилин хоче різного: авокадо, торта, виноград. Але героїня сьогоднішньої історії змусила чоловіка щодня, перед тим, як лягти спати, рухати шафу та дзеркала. Чоловікові, природно, хотілося догодити дружині й робив це щовечора. Сусіди, звичайно ж, не могли зрозуміти. Для чого їм знадобилося кожен день рухати все носити з одного кута до іншого?

Сусідка, втративши терпіння, пішла питати “що за дурниця тут відбувається ?”. На порозі квартири бачить мужика з синіми очима і розпатланим волоссям, одяг вся пом’ята.

Запитує: “Навіщо ви меблі пересуваєте майже півночі, дістало, спати заважаєте?”

Мужик, протираючи очі, каже голосом, повним жалю, “У моїй вагітної дружини весь час проблеми зі сном, і під звуки пересування всіх цих речей їй легше засинати. А я хочу, щоб їй було легше переносити цю вагітність.”

Сусідка кивнула і запропонувала чоловікові зробити запис цих звуків на диктофон.

Наступного ранку мужик з сусідкою зустрілися біля будинку, так він як почав її обіймати, дякувати, гроші пхати.

Щастю мужика не було меж!

Оцініть статтю
Дюшес
Примхи однієї вагітної: Ви навіть не уявляєте, що вона захотіла!