П’ять років тому у мене зникла подруга. Вона втекла з власного весілля, майже як в кіно

П’ять років тому у мене зникла подруга. Це було не викрадення, не таємниче зникнення, а втеча з власного весілля. Напевно, вона вже так втомилася від того, що за неї вирішували все батьки, що прийняла таке важке рішення.

У Катерини, моєї подруги, яка зникла, батьки були дуже віруючі люди. Вони давно все вирішили за свою доньку. За кого вона буде виходити заміж, де вона буде жити та як вона буде жити. А Каті це зовсім не подобалося, вона також вірила в Бога, але без такого фанатизму, як її батьки. Тому коли дійшло все до весілля, то Катя ні в кого нічого не питала, ні про що не цікавилася, які будуть гості на весіллі, скільки їх буде та де буде святкування самого весілля. Таке враження, що вже тоді вона придумала свій план та вирішувала деякі дрібниці.

Вона за тиждень до весілля зовсім перестала з усіма розмовляти. Ходила вся в собі, дуже задумлива. Я на її весіллі мала бути подружкою нареченої, тому допомагала їй вибрати сукню, зробити зачіску, нафарбуватися та вдягнутися. Я тоді ще насторожилася, адже помітила, що щось не так. Я вже тоді розуміла, що Катя щось задумала. А коли почалося саме весілля, то спочатку все йшло як зазвичай: РАЦС, потім вінчання, а в кінці ресторан. І ось в розпал свята, коли було викрадення нареченої, Катя зникла. Вона сама себе викрила з цього пекла назавжди.

Спочатку всі подумали, що дівчина вкрала всі кошти, подарунки та втекла, але ні. Катя забрала з собою лише маленьку сумочку своїх речей, а з подарунків не взяла ні копійки. Напевне вона дуже довго готувалася до цієї втечі, що накопичила коштів на перший час. Батьки Каті дуже образилася на доньку. Вони сказали, що вона зіпсувала їм все життя. Вони навіть не шукали свою доньку, де вона може бути та з ким. Всім родичам та знайомим почали розповідати, що їхня донька просто вмерла.

А я вірю, що Катя все ж жива. Вона десь далеко від нас живе щасливим життям і в неї все гаразд. І глибоко в душі я дуже хочу з нею зустрітися та поговорити, але не знаю де її шукати та в якому напрямку їхати.

Оцініть статтю
Дюшес
П’ять років тому у мене зникла подруга. Вона втекла з власного весілля, майже як в кіно