Рая пекла пироги чоловіку сусідки. Та одного разу діти вирішили серйозно поговорити з жінкою

У селі сусідами жили дві родини: Рая та Богдан, Марія й Іван. Знали вони один одного з молодих років. По молодості Рая та Іван зустрічалися, мали романтичні відносини. Проте життя склалося так, що в результаті життя пов’язали з іншими людьми. Але навіть попри те, що жили з іншим партнерами, продовжили дружити. Були гарними сусідами, жили душа в душу.

Виростили дітей, нажили собі внуків. Кожна сім’я мала вже по 45 років шлюбного «стажу». На старості залишилися самі жити в селі, хоч рідня регулярно навідувала обидві родини.

Одного дня друзі, всі вчотирьох, загрібали сіно. Рая та Марія зморилися та сіли перепочити під деревину. Розговорилися, і тут Марія каже:

– Не прийми за жарт мої слова, але прошу тебе, Раю: коли мене не стане, приглянь за Іваном. Бо, на свою голову, я його так привчила, що як йому ніхто борщу не нагріє, то він сам цього не зробить.

– Бог його знає, як воно буде, Маріє. Треба гуртом триматися. А там видно буде, як доля піде, хто першим ляже у землю.

Через кілька тижнів після цією розмови Марія злягла. Ніхто тоді не знав, що то буде для неї остання зима. І вже на початку грудня Марії не стало. Іван з того дня змарнів і почав жити від вихідних до вихідних. Бо ж у суботу приїжджали внуки, і в хаті тоді ставало гамірно і весело. А коли малі їхали, смутком віяло з кожного кутка, а тиша немов тиснула на голову.

Джерело: masculist.ru/

Рая, як і обіцяла Марії, доглядала за Іваном. Варила йому їсти, не забувала й добре слово сказати. Підтримував й Богдан, який вечорами грав з Іваном в карти.

Одного разу Богдан прийшов до Івана засмучений. Каже:

– Схоже, що скоро і я піду до твоєї жінки. Снилася вона мені вчора. Сказала. що забере мене, бо важко Раї з двома чоловіками. Я ж запропонував Марії забрати тебе Іване, пробач на слові. Проте вона сказала, що ти Раї треба. І потім я прокинувся.

Про цю розмову Рая так і не дізналася. А через кілька місяців Марія забрала Богдана до себе. Лише після похорон Іван розповів про сон її чоловіка.

Джерело: ru.freepik.com/

Через рік Рая та Іван зійшлися. На цьому дуже наполягали діти. Все ж стареньким удвох краще, ніж поодинці. Колишні довго пручалися. Мовляв, що скажемо Марії та Богданові, коли зустрінемося на небесах? Діти посміхнулися і сказали, що часу багато, щось придумаєте.

Оцініть статтю
Дюшес
Рая пекла пироги чоловіку сусідки. Та одного разу діти вирішили серйозно поговорити з жінкою