Рецепт, яким користувалася ще моя бабуся, проти випадіння волосся та для його швидкого відновлення та росту!

Волосся не починає випадати у великій кількості раптово, а поступово, тому спочатку ми можемо не помічати, як у ванній, чи на гребінці, залишається більше волосся, ніж раніше, а помічаємо тільки тоді, коли його стає надто багато. І що роблять люди у першу чергу? Правильно, біжать обирати шампуні, маски та бальзами для росту волосся і тим сами роблять величезну помилку.

Насправді до облисіння схильні дві статті у різний вік, проте жінки більше стараються, щоб їхня “проблема” була менш помітною.

Зараз я поділюсь з вами рецептом моєї бабусі, який вона використовувала, щоб волосся не випадало та росло швидше, а головним інгредієнтом у ньому буде сода.

Але перш за все, я хочу вам нагадати, що якщо ви невпевнені у причині випадіння волосся більшим за норму, то вам необхідно звернутися до лікаря, бо причина може критися у тому, про що ви навіть не здогадуєтесь.

Зокрема, найпоширенішою причиною є дифузійна алопеція, яка також розділена на три форми залежно від фази росту вашого волосся. Наприклад, анаген – це стадія, коли волосся тільки починає рости, а телоген – коли вже виросло. Між ними існує перехідна фаза, яка має назву катаген.

Втрата волосся у телогені зазвичай пов’язане з різкими змінами в організмі (наприклад, дієта, менструальний цикл, вагітність, збій гормонів). Також, може бути викликане інфекційними захворюваннями та стресами. Попри це, після того, як організм відновиться після змін, то волосся виростає заново і все приходить у норму.

Але бувають ті випадки, коли випадіння волосся відбувається на першій стадії й тут причини можуть приховуватися у внутрішньому стані ендокринної системи. Окрім захворювань, випадіння під час росту може бути викликане частим прийманням хімічних препаратів (наприклад, хімієтерапія). У цьому випадку, волосся буде відновлюватися значно повільніше.

Крім цього, звичайно й існують випадки, коли самі жінки сприяють випадінню волосся, коли роблять хімічні завивки, часто користаються плойками та фенами, а також не бережуть волосся від сухості та холодних пір року.

Також, трапляються випадки, що у людини від природи дуже тоненьке волосся, тому зробити його набагато грубшим дуже важка справа й у цьому випадку краще докласти зусиль для зміцнення волосяної цибулини.

Все ж, у будь-якому з вищеназваних випадків облисіння я можу дати дві поради:
1. Користуйтесь без сульфатними шампунями.
2. Використовуйте цей бабусин натуральний засіб.

Цим рецептом поділилась моя бабуся, що у своєму літньому віці мала грубу косу, що виглядала здоровою та доглянутою. Вона наголошувала, що це згодиться всім дівчатам, коли у них випадає волосся, коли вони хочуть його відростити, чи просто зміцнити.

ninaprime.blogspot.com

Отже, покрокове приготування цього диво засобу:

Крок No1. 15 грамів соди змішати у пів склянці води з кімнатною температурою.

Крок No2. Втирати цю кашку у голову масажними рухами протягом кількох хвилин.

Крок No3. Намилити й сполоснути двічі.

Крок No4. До літра води додати 15 грамів яблучного оцту та сполоснути ним шкіру голови.

Повторювати доти, доки голова не стане чистою (використовувати обов’язково яблучний оцет, бо він містить велику кількість вітамінів, зокрема групи B) та мікроелементів, які допомагають відновленню волосяної цибулини.

У такому митті голови не варто очікувати на піну, але ви можете бути впевнені, що воно принесе вам користь.

Скільки разів на тиждень так потрібно мити голову?

Достатньо проводити такі процедури двічі на тиждень, щоб досягти бажаного та помітного результату уже через перші два тижні.

Перш за все, користь такої маски полягає у тому, що сода багата на вугільну кислоту, яка допомагає очистити ти шкіру голови та покращує роботу сальних залоз. До того ж коли ви масажуєте шкіру голови, то ви допомагаєте крові швидше там циркулювати й пробуджувати фолікули.

Але не забувайте, що при вживанні фруктів та овочів, що наповнені вітамінами та мінералами, результат ви отримаєте значно швидше!

Волосся може бути гордістю, навіть, у 70 років і багато грошей для цього непотрібно!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Рецепт, яким користувалася ще моя бабуся, проти випадіння волосся та для його швидкого відновлення та росту!