Рідкісний випадок у Словенії: це були особливі пологи, які трапляються раз на сторіччя

Сім’я чекала на близнюків. Це, звісно, була важлива подія для всіх учасників процесу: готувалися батьки і родичі, а також лікарі, яким не так вже й часто випадає приймати двійню. Однак цього разу сталося щось незвичайне. Подібне може статися лише раз в кілька століть. За цими пологами спостерігала вся країна.

Жінка, яку звали Оля, зраділа, з’ясувавши, що чекає дитину.  Це була перша вагітність. Вона протікала добре. Оля була молодою і здоровою, що збільшувало її шанси успішного народження малят. Вона виконувала всі рекомендації лікарів і піклувалася про себе,щоб відчувати себе найкраще.

Перша діагностика показала, що малюків буде двоє. Оля зовсім не здивувалася, адже в їхній родині вже були такі випадки.

Подружжя навіть було щасливим, коли почуло таку вістку. Однак ситуація виявилася набагато цікавішою! Через якийсь час лікарі повідомили Олі, що дітей у неї буде відразу четверо. Жінка навіть в такій ситуації змогла зберегти спокій, вирішивши ще ретельніше готуватися до процесу пологів.

Майбутня мама відповідально відвідувала всі необхідні обстеження. І одного разу під час огляду почула зовсім незвичайну звістку: виявилося, що дітей буде аж п’ятеро! Жінка не змогла стримати сліз – вона розплакалася. Ні, їй не було сумно. Вона була неймовірно щаслива, адже не з кожною жінкою відбувається таке диво.

Оля з чоловіком готувалися до пологів так добре, як тільки могли. Всі медики теж були в напрузі. Оля була під наглядом спеціалістів усієї країни. Явище й справді було унікальним.

Між іншим, цей випадок за всіма записами статистики був зафіксованим першим у цьому столітті. За пологами Олі пильно спостерігала буквально вся Словенія. Народилися троє хлопчиків і двоє дівчаток. Діти були абсолютно здоровими.

Радощам молодих батьків не було меж. Їх з такою подією вітали не лише рідні і близькі, а вся країна.

Оля відчувала себе найщасливішою жінкою. Вона тепер готувалася до нових випробувань – догляду за крихітками.

Оцініть статтю
Дюшес
Рідкісний випадок у Словенії: це були особливі пологи, які трапляються раз на сторіччя