Рідна мама віддала до інтернату, а донька таки повернулась до неї. Ані Лорак повернулась в Україну до мами.

Популярна зірка естради Ані Лорак, зрадила свою Батьківщину та переїхала на постійне місце проживання до Росії. Як б це не було дивно, але раптом у січні 2021 року її помітили в столиці України. Тут зірка знімає нове відео для кліпу.

Дуже цікаво, що уряд не прийняв рішення щодо заборони в’їзду на територію нашої держави щодо артистки. От вона і скористалася цією можливістю і заодно відвідати рідне місто – Чернівці. Саме тут проживає її рідня – мама і брати. Після приїзду до рідного дому Ані Лорак показала на своїй сторінці у соціальній мережі фото з мамою, якій уже виповнилося 74 роки.

Справжнє ім’я Ані Лорак – Кароліна Куєк. Досить часто її іменують українською Попелюшкою, оскільки ранні роки її життя, такої красивої і талановитої жінки були ох якими непростим. Народилася у  багатодітній родині. У неї три рідні брати .  Ігор, Андрій та найстарший – Сергій, який загинув на війні в Афганістані.

https://www.vokrug.tv/

Сімейне життя у батьків не склалося і батько Кароліни покинув вагітну найменшим сином дружину.  Знедолена жінка просто вимушена була віддати старшеньких дітей до інтернату, щоб змогти заробити хоч якусь копійку собі на життя. Мати Кароліни працювала диктором на місцевому радіо і бралася активно за будь-який підробіток.

Ані Лорак згадує, що жити в інтернаті було добре, адже після домашніх злиднів і тісноти – тут було як в казці. Всі вони тіснилися у однокімнатному будиночку з кухнею в коридорі. Туалету і ванни в будинку не було. Тому інтернат був для неї світлим, теплим, там смачно годували і давали новий одяг.

https://www.vokrug.tv/

Кароліна не тримає зла та образ на своїх батьків. Мама їх часто відвідувала старших дітей в інтернаті, а через деякий час батько одумався і почав також приходити до дітей по неділях. Навіть приносив солодощі та одяг.

Саме тут, в інтернаті і відкрився співочий талант поп-діви. Тут вона мала можливість займалася музикою. У 12 років вперше взяла учать у великому конкурсі – “Первоцвіт”, там її і помітив продюсер Юрій Фальоса. А ще через два роки вона здобула перемогу у  “Ранковій зірці” і отримала популярність і славу на весь СНД. Тоді ж взяла сценічне ім’я Ані Лорак та перебралася до Києва. У 19 років отримала звання наймолодшої ​​Заслуженої артистки України.

https://live24.ru/

Наразі Лорак – найвідоміша співачка у Росії, виховує дочку Софію та успішно підкорює світові музичні вершини.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Рідна мама віддала до інтернату, а донька таки повернулась до неї. Ані Лорак повернулась в Україну до мами.