Родина Соколових буквально купалася в грошах. Їм відверто заздрили й нeн _aвидiли за успіх. Правда подружжя зовсім не відчувало себе щасливчиками, тому що мали все, окрім дітей

Родина Соколових буквально купалася в грошах. У них було все про що можна тільки мріяти: величезний будинок з власним басейном і тенісним кортом, квартира у центрі міста, власний автопарк і можливість відпочивати у будь-якій точці світу. Їм відверто заздрили й ненавиділи за успіх і безтурботне життя. Правда подружжя зовсім не відчувало себе щасливчиками, тому що мали все, окрім дітей.

Дорогі клініки, аналізи, закордонні лікарі – що тільки вони не пробували, але нічого не виходило. Марина з Дмитром уже втратили надію, але сталося неможливе. У них народився прекрасний здоровий син.

З дитинства хлопчик жив в атмосфері вседозволеності. Будь-які забаганки виконувалися в секунду. Марк не знав слова «ні». Правда, у підлітковому віці батьки вирішили, що потрібно змінити підхід до виховання своєї дитини. Хлопця завантажили навчанням, курсами, додатковими уроками та гуртками.

«Ти повинен» – постійно чув хлопець від мами й тата. Повинен гарно навчатися, займати призові місця на олімпіадах, брати перші місця на змаганнях, здати ЗНО на 200 балів, вступити на юридичний факультет.

Усі ці повинності Марк виконав на відмінно, крім однієї. Одного вечора, коли хлопець повернувся з навчання, вдома були гості. Прийшла мамина давня подруга зі своєю дочкою. Ангеліна – красуня, відмінниця, фото модель з ангельським личком і зразковою поведінкою. Марк зрозумів, що це була незвичайна вечеря. Їх відверто сватали.

-Ти повинен на ній одружитися. Батько Ангеліни діловий партнер твого. Було б просто прекрасно, якби ми, крім робочих мали б і родинні зв’язки. Хлопець вирішив промовчати.

Через тиждень У Марка випускний. Батьки приїхали привітати сина і вручити йому подарунок в честь такої знаменної події. Дорогий автомобіль і запрошення на роботу у найпрестижнішій адвокатській фірмі міста. Під час вручення диплому хлопця вийшли привітати не лише батьки, а ще якась тиха скромно одягнена дівчина.

-Мама, тато знайомтеся – це Ліна, моя наречена. Диплом вручаю вам, робити у фірмі, яку ви знайшли не буду, хоч і дякую за турботу. Завтра з’їжджаю, ми з Ліною житимемо окремо.

Батьки були шоковані. Сказали, що заберуть автомобіль і всі свої дорогі подарунки. «Ми ще побачимо, як ти проживеш без наших грошей і допомоги» – останнє, що почув Марк від батька. З того дня вони більше не бачилися. На розпис сина Марина і Дмитро не з’явилися, хоч і отримали запрошення. Про те, що стануть дідусем і бабусею дізналися від чужих людей.

Через рік Марк став батьком. Народився син Мирослав. Тепер вони з дружиною мали все необхідне для життя і були щасливі. Правда, хлопець сумував за родиною. Приємною несподіванкою стала поява батьків на виписці.

-Можна потримати онука? – запитала мама.

-Ми щиро раді, що ви приїхали, – відповів я. Сім’я знову в зборі.

Хрестини святкували усі разом. Вечір був тихим і суто сімейним. Марина і Дмитро подарували онуку дитячий автомобіль, а дітям поїздку в теплі краї. Їдьте відпочиньте, а ми приглянемо за онуком. Здавалося, життя налагодилося.

Оцініть статтю
Дюшес
 Родина Соколових буквально купалася в грошах. Їм відверто заздрили й нeн _aвидiли за успіх. Правда подружжя зовсім не відчувало себе щасливчиками, тому що мали все, окрім дітей