Років три назад чоловіки вирішили поставити стіл і лавки з двох сторін. Відтоді це улюблене місце нашої вулиці. При чому інколи виникають супeрeчки, хто перший займе стіл, діти чи дорослі.

На нашій вулиці є місце, де люблять посидіти як дорослі, так і діти. Років три назад чоловіки вирішили поставити стіл і лавки з двох сторін. Відтоді це улюблене місце нашої вулиці. При чому інколи виникають суперечки, хто перший займе стіл, діти чи дорослі.

Так трапилося і того разу. До Оленки приїхали на велосипедах подружки. Покатавшись навкруги вони разом з Оленкою пішли до столика, сиділи, розмовляли, заглядали у свої телефони. До речі сказати столик із лавками розташований під великою розлогою вербою. Коли йде дощ, там можна сховатися, а коли світить сонце, від пекельної жари також ховалися.

По обіді на вулиці показалися чоловіки, побачивши, що місце зайнято, вони, однак пішли до столика, і сказали дівчаткам, щоб ішли звідти. Оленка відповіла, що перші зайняли столик, тому іти не збираються. Звичайна перепалка перейшла на крик. Крик почув тато Оленки, і вийшов подивитись, що трапилось. Підійшов, і хотів по хорошому розібратися, але чоловіки здійняли такий крик, перемішаний нецензурними словами, що тато дівчинки Олексій, не стерпів, і вдарив одного. Що потім почалося? Перелякані дівчатка побігли по домівках, гукати підмогу, прибігли жінки, і спробували розбороняти вояків. Нарешті вгамувалися. Олексій вибачився перед чоловіками, що не стримався, але лаятись поганими словами при дівчатках, непристойно. Який приклад показують дітям? Виявляється, що діти краще виховані, ніж вони, дорослі.

Оленка з подружками пошепталась, і сказала дорослим, що замість того, щоб їх ганяти, краще б зробили ще один столик із лавками на другому кінці вулиці. Така пропозиція прийшлась до душі всім присутнім. Чоловіки, не відкладаючи, взялись за діло. Вони забули вже за сварку, і що хотіли посидіти. Наразі всі виявили бажання приступити до виконання завдання. Правда на другому кінці вулиці не було такої великої верби. Але бажання зробити столик кращим, ніж перший було в усіх.

Коли все було готово, дівчатка роздобули десь краску, і почали фарбувати стіл і лавки різними кольорами. Вийшло дуже красиво. Щоб було ще краще, пішли фарбувати стіл і лавки в тому кінці вулиці, де розпочалася сварка. Наразі всім дуже сподобалася ідея про два столи, ще й дуже красиві. Як виявляється діти набагато розумніші й вихованіші, ніж дорослі.

Після того дня, місця вистачає всім, більше не сварилися. Оленці і її подружкам дякують, що вказали ідею про два столи. Наразі люди на нашій вулиці більше спілкуються, а не сидять по домівках. Природа, свіже повітря, літом так добре під розлогою вербою.

Оцініть статтю
Дюшес
Років три назад чоловіки вирішили поставити стіл і лавки з двох сторін. Відтоді це улюблене місце нашої вулиці. При чому інколи виникають супeрeчки, хто перший займе стіл, діти чи дорослі.