Роман взяв на руки конверт із новонародженою, бабуся і дідусь почали заглядати на личко. Зненацька свекруха зблідла, і білими губами промовила, що дівчинка не Романа.

Роман зустрічався з Лілею рік. Але ніяк не наважиться привести для знайомства з батьками додому. Його мамі ніколи не подобаються дівчата, з якими інколи зустрічається син. Тому не поспішає знайомити Лілю з мамою. Тому що кохає, тому, що хоче, щоб Ліля завжди була поруч. А як скажеш про це мамі. У неї свої доводи. І свої наречені, з якими вона б хотіла бачити свого сина. Говорить, що вона завжди права, але Роман того чути не хоче.

Сьогодні нарешті чоловік веде кохану до себе додому для знайомства з батьками. Тим паче, що є привід. Вчора Ліля повідомила, що вагітна. Тому під час знайомства Роман запитає, чи вийде за нього заміж дівчина? Так і сталося. Роман навіть на маму не дивився. Нехай прийме все як є. Але мама не була проти. Навпаки, Ліля їй сподобалася. Гарна дівчина, ввічлива, і на сина дивиться закоханими очима.

Пів року проминуло немов одна мить. І ось уже зустрічають із пологового будинку молоду матусю з новонародженою донечкою. Роман взяв на руки конверт, бабуся і дідусь почали заглядати на личко. Зненацька свекруха зблідла, і білими губами промовила, що дівчинка не Романа. Вона ніяк не схожа на нього. Але чоловік не дослухався. Він заспокоїв маму, сказав що підросте дитя, і схожість побачать. Наразі дівчинка маленька, що можна розгледіти.

Роман не помітив, як після слів мами зблідла його дружина. Вона тільки й сказала, що їй недобре. Але свекруха ухватилася  за це і підозріло дивилася на Лілю. Від цих пір до невістки ставилася насторожено. Щось вона приховує від них. А що? Знати б. Тому в голові в неї з’явилася задумка. Свекруха порадилася зі своїм чоловіком. Одного разу, коли Лілі потрібно було йти по своїх справах, вона запросила маму Романа посидіти з внучкою. Та погодилася.

Через два тижні увечері, бабуся і дідусь прийшли в гості до сина. Вони з викликом дивилися на невістку. Потім показали тест ДНК. Там написано, що внучка і дідусь не мають спорідненості. Ліля мовчала, Роман захищав дружину, говорив, що там щось наплутали. Дівчинка його і все тут. Він сказав, що завтра сам поїде і зробить тест. Минуло два тижні, і Роман із Лілею відкрили конверт. Там написано, що батьківство підтверджується на 99 відсотків.

Ліля полегшено зітхнула, потім сказала Роману, що не хоче, щоб між ними стояло непорозуміння. Вона розповіла, що за місяць що вагітності, коли чоловіка не було вдома. До неї зайшов колишній приятель. Вони пили чай, далі Ліля нічого не пам’ятає, мабуть, підсипав щось. На ранок зрозуміла, що він використав її. Тому коли мама Романа сказала, що дівчинка не схожа на них, дівчина злякалася, думала що може то і справді так. Але чому несумісність із дідусем? Мабуть, у мами Романа потрібно запитати?

Оцініть статтю
Дюшес
Роман взяв на руки конверт із новонародженою, бабуся і дідусь почали заглядати на личко. Зненацька свекруха зблідла, і білими губами промовила, що дівчинка не Романа.