Розгублена та з опущеними руками дівчина поверталася зі сльозами на очах до мами.

Марина розвелася зі своїм чоловіком ще коли була вагітною своїм синочком. Так вийшло, що чоловік їй попався не дуже добрий та гарний, тому після розлучення він різними схемами відібрав у неї все майно та залишив ні з чим. Розгублена та з опущеними руками дівчина поверталася зі сльозами на очах до мами. Звісно, мамі дуже шкода стало свою донечку Марину, так ще й вагітну, тому вона запропонувала жити разом, а потім і виховувати дитину. Крім того вона сказала Марині що дівчина ще зараз зовсім молода, і вона обов’язково знайде саме ту людину, яка буде її другою половинкою. Після слів мами Марина трішки заспокоїлася та змирилася з Цією ситуацією, яка трапилася.

Вона стала жити тільки заради себе своєї мами та майбутньої дитини. Потім дівчина дізналася що чекає на хлопчика. Вона була дуже рада цій новині, адже завжди мріяла про першого сина. І ось пройшло вже близько півроку, Марина вийшла на роботу, а мама дівчинки сиділа вдома зі своїм онуком. Через те, що тільки Марина забезпечувала родину, то грошей у них було не дуже багато. Майже половина йшла на маленького синочка та його потреби, а інша половина йшла на оплату комунальних послуг та на ліки для бабусі. Адже мама у Марини останнім часом почала почувати себе не дуже гарно і постійно ходила по лікарях та лікувалася.

Звісно, важкувато було молодій дівчині, і дуже хотілося мати поруч з собою чоловіка, на якого можна покластися та відчувати себе Захищеною дівчинкою. Але вона не жалілася, бо розуміла що її краще життя тільки попереду, і у неї буде все, про що тільки вона мріє. Також у Марини була ще одна квартира на окраїні міста, в якому вони живуть. І подруги постійно говорили Марині про те, щоб вона або продала цю квартиру, або заселила квартирантів, які будуть платити їй оренду і вона може більше відкладати коштів, і можливо влітку поїхати зі своєю маленькою родиною на море. Але Марина була проти того, щоб продавати квартиру, а тим паче, щоб жили квартиранти.

Бо одного разу вона вже заселила Молоду пару в її квартиру, а вони там зовсім не прибирали й потім зовсім втекли звідти, залишивши дівчину з величезними боргами за оплату комунальних послуг. Тому вона хоче залишити цю квартиру для свого сина, щоб у нього був стартовий капітал. А він коли виросте, вже хай вирішує сам, залишити цю квартиру собі та жити в ній чи продати її та купити маленьку квартирку у столиці.

Оцініть статтю
Дюшес
Розгублена та з опущеними руками дівчина поверталася зі сльозами на очах до мами.