Розлучення, розділ майна, подання на аліменти. Стільки нервів пішло на все те, що Оксана бажає сьогодні ні про що не думати, лише відпочинок.

Одного вихідного дня Оксана зі своєю донечкою Софійкою вирішили сходити на атракціони. Дівчинка давно просить маму, але тільки сьогодні нарешті вони вибралися відпочити. В цей вихідний Оксана вільна від усіх проблем. Нарешті вирішили всі питання з тепер уже колишнім чоловіком. Розлучення, розділ майна, подання на аліменти. Стільки нервів пішло на все те, що Оксана бажає сьогодні ні про що не думати, лише відпочинок.

Вони з Софійкою весело сміялися, катаючись на каруселі, їли морозиво в кафе поблизу. До вечора стомлені, але задоволені збиралися йти додому. Назустріч їм бігла дівчинка з морозивом у руках. Навпроти Софійки дівчинка спіткнулася і впала прямо їй в руки. Сукня Софійки була вся заляпана морозивом. До них підійшов чоловік, який виявився татом тієї дівчинки, що впала. Він вибачився за свою донечку, що так невдало спіткнулася.

Познайомилися. Чоловіка звуть Вадим. Вони з Дашею також каталися на каруселях. Вадим, щоб загладити вину перед Оксаною і Софійкою, запропонував їх підвезти додому. Вони погодилися. Їхати далеко, тому Вадим з Оксаною розговорилися. Дівчина розповіла про себе, що недавно розлучилася. Чоловік пішов до іншої. Спочатку було тяжко від усвідомлення того, що зрадив. Але потроху біль пройшла. Наразі Оксана з донечкою намагаються пристосуватися жити без нього.

Вадим у свою чергу розповів, що дружина пішла від нього, коли Даша тільки народилася. Дівчинку з собою не взяла. Воно і зрозуміло. На той час його дружині виповнилося дев’ятнадцять років. Злякалася, що не зможе більше гуляти, до речі так і сказала, тому написала відмову від неї. Той лист паперу чоловік зберігає. Виховувати Дашу допомагає його мама. Так і живуть. Інколи дівчинка просить, знайти їй маму, але де її знайдеш?

Коли доїхали до під’їзду де мешкає Оксана, дівчатка спали. Вадим допоміг донести Софійку до квартири, на тому попрощалися. Чоловік пообіцяв, що вони з Дашею приїдуть до них в гості. Адже дорогу він наразі знає. Так зав’язалася їхня подальша дружба.  Через півроку почали жити разом. Дівчатка радіють. Вони подружилися між собою, і в Даші нарешті з’явилася мама. Одна на двох із Софійкою.

Оцініть статтю
Дюшес
Розлучення, розділ майна, подання на аліменти. Стільки нервів пішло на все те, що Оксана бажає сьогодні ні про що не думати, лише відпочинок.