Розписалися вони, мене не послухалися. А я була звичайно проти такого браку. Що ж я скажу нашим родичам та друзям. Як я буду їм в очі дивитися після того як скажу, що син мій одружується з молодою дівчиною, у якої вже є двоє дітей і вона вагітна третім

Виховувала я свого синочка одна. Чоловік кинув нас з Ромочкою, коли він був ще зовсім малесенький. Пішов до іншої жінки. Набагато молодшої за мене та й багатої. Її тато був власником якоїсь фірми. Тому ця жіночка заманила мого чоловіка до себе завдяки гарному робочому місцю у татуся.

І з того часу жила я тільки заради свого єдиного синочка. Працювала на трьох роботах одночасно щоб у нього було все, що та у його однолітків. Він був моєю єдиною надією на світле майбутнє. Жили ми з ним удвох у маленькій квартирці в самому кінці міста. Через те, що я постійно працювала, то не помічала як мій син ріс. І ось я не встигла й кліпнути як Роман вже закінчив університет і влаштувався на роботу. Працює він за своєю спеціальністю економістом у гарній великій компанії. Заробляє достатньо, на життя йому вистачає, трохи навіть і мені дає, але щоб придбати автомобіль чи квартиру необхідно довго збирати гроші. Тому живемо ми разом у моїй квартирі.

Справді, мені стало трохи легше, коли синок почав заробляти сам собі на життя. Аж гора с плечей упала. Але мене непокоїла одна річ — те, що моєму сину вже майже тридцять років, а він все ще неодружений. І тут, несподівано для мене, прийшов мій син і сказав, що у нього з’явилася дівчина і вони збираються одружуватися. Я звісно зраділа за нього, але на той момент не знала хто вона та дівчина, скільки їй років та ким вона працює. Роман мені толком нічого не розповідав. Сказав тільки те, що живе вона недалеко від нас також у маленькій квартирці з сім’єю. Тому з його слів я вже у голові почала уявляти ту дівчину, яка вона на вигляд та скільки їй років.

І ось з того часу пройшло вже майже пів року, а я все ще не познайомилася з майбутньою невісткою. І Роман ні разу не привів її до нас додому, навіть коли я була на роботі, тільки сам до них ходив. Я вже почала перейматися, що там думають її батьки про мене, бо Роман у них там часто буває, а вона у нас ні разу не була.

Тому я вирішила ввечері, коли син прийде з роботи, з ним серйозно поговорити. Ми сіли вечеряти і я почала розмову, випитувала хто вона, чому до нас не ходить і коли взагалі обіцяне весілля. Після почутого я була шокована. Виявилося все не так гарно як я собі придумала. Цій Оксані насправді всього двадцять років, а вона вже має двох діточок і була одружена. З першим чоловіком вони прожили три роки. Одружилися коли Оксані було всього шістнадцять років, тому що вона була вже вагітною, а через два роки вона народила ще одну дитину.  І жила Оксана в оцій маленькій квартирці разом зі своїми дітками.

Крім цього всього вона вже вагітна третьою дитиною вже від мого сина. Мало того, що не працює, на десять років молодша від Романа, так ще й при надії.

Розписалися вони, мене не послухалися. А я була звичайно проти такого браку. Що ж я скажу нашим родичам та друзям. Як я буду їм в очі дивитися після того як скажу, що син мій одружується з молодою дівчиною, у якої вже є двоє дітей і вона вагітна третім.

Та молоді звісно не врахували мою думку і стали жити разом, вже в п’ятьох в отій малесенькій квартирці. У мене квартира за розміром трохи більша ніж у молодих. Тому мій син почав мене простити помінятися квартирами. Щоб я переїхала жити туди, а вони до мене. З одного боку я то не проти жити в тій квартирі, але не можу пустити жити до себе додому зовсім чужих мені людей. То ж не рідні мені онуки, а ремонт у мене свіжий, новий. Вони як раз того віку, що хочуть бігати та гратися. То й зламають мені всі меблі. Не хочу я мінятися і рішення моє остаточне.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Розписалися вони, мене не послухалися. А я була звичайно проти такого браку. Що ж я скажу нашим родичам та друзям. Як я буду їм в очі дивитися після того як скажу, що син мій одружується з молодою дівчиною, у якої вже є двоє дітей і вона вагітна третім