Сам собі – перша медична допомога!

Вам на допомогу прийдуть 4 способи, щоб знизити артеріальний тиск та заспокоїти серце.

Гіпертонічне захворювання  — це одне з найбільш поширених та легко діагностованих захворювань нашої серцево-судинної системи. Ця хвороба характеризується високим артеріальним тиском, який з часом стає хронічним. Досить часто гіпертонія є наслідком або попередником інших захворювань, як самостійне – вона  зустрічається вкрай рідко. А найчастіше є викликана внаслідок ускладнень від тої чи іншої хвороби.

Гіпертонія часто-густо провокує збій в роботі майже усіх систем людського організму. Її апогеєм є гіпертонічний криз. Гіпертонічний криз – це стан організму, який суттєво здатний стати збудником розвитку інфаркту або інсульту.

Для зниження гіпертонії чудово підійдуть наступні дії:

1. Сам собі масажист.

Потрібно плавними повільними рухами промасажувати шию, найбільше розминаючи потилицю.

https://lazergrad.com.ua/

2. Компрес з 9% оцтового розчину

Два кухонних рушнички потрібно вимочити у столовому оцті. Пізніше прикласти їх до наших п’яток та витримати 5-7 хв. Приблизно за пів години показники тиску знизяться.

3. Сік з ягід журавлини

У 100 мл журавлиного соку потрібно ретельно розмішати 100мл натурального меду. Отриману суміш приймати три рази на день по одній чайній ложці. Даний метод користується попитом у людей з наявною хронічною гіпертонією.

https://shop.carpaty-enjoy.ua

4. Акупунктурні точки на нашому тілі

На поглибленні під мочкою вуха, у напрямку ключиці, потрібно натиснути на точку та провести від неї лінію до середини ключиці. Ця лінія повинна бути максимально вертикальною.

Важливо! Не потрібно сильно тиснути, а лише злегка погладжувати шкіру пальчиком. Повторити 8-10 раз з кожної сторони голови.

Перед застосуванням зазначених методів слід проконсультуватися із лікарем!

Оцініть статтю
Дюшес
Сам собі – перша медична допомога!