Сестра прекрасно знала про причину візиту моїх батьків, але навіть не думала приймати гостей у себе вдома. Вона запитала в якому районі їм краще забронювати готель

Я живу на цьому світі не перший рік й кожного разу все більше переконуюся, що приказка: «За добро – добром платять» уже давним-давно не актуальна. Поясню свою думку на прикладі історії про мою маму.

Ненька у мене найдобріша людина з усіх, що я знаю. Вона народилася та виросла у селі. Знає, що таке важка працю не з розповідей, а з власного досвіду. Її батьки не хотіли, щоб дочка гнула спину весь вік на городі, тож наполягали, щоб дочка гарно навчалася й думала про вступ до університету.

Мама успішно склала ЗНО й вступила на бюджет до столичного університету. Там і познайомилася з моїм татом. Він корінний киянин із заможної родини. Та не гроші привернули увагу моєї мами, а справжнє та щире кохання.

Після закінчення навчання вони одружилися. Батьки тата не заперечували проти сільської невістки  навіть були раді, що він знайшов таку тиху та порядну дівчину. Вони вирішили допомогти молодій сім’ї й подарували їм трикімнатну квартиру, а вже батьки моєї матері організували там ремонт. Нові меблі новоспечене подружжя придбали самостійно. Ось так спільними зусиллями створили сімейне гніздечко.

Згодом у них народилася я. Коли мені було років 14 до нас переїхала моя двоюрідна сестра, Діана. Вона також вступила до університету й дядько Сергій, мамин брат, попросив її прихистити у нас, щоб вони не платили за оренду квартири. Мама з радістю погодилася. Шість років Діана жила на нашому повному забезпеченні, навіть проблеми із сесією за неї вирішували не рідні батьки, а моя мама.

Добре хоч після отримання диплома Діана задумалася про пошуки орендованої квартири, хоч її ніхто від нас і не гонив. Досить скоро вона завела стосунки зі своїм колегою й вирішила, що тут їм нічого робити. Вони з хлопцем переїхали до Ізраїлю. Років 15, як ми не бачилися. Діана додому не приїжджає, а до себе не запрошує.

Коли у нашій родині трапилося нещастя, захворіла мама, потрібна була термінова операція. Лікарі радили летіти до Ізраїлю, там найкращі спеціалісти. Мама з татом зібрали речі, взяли гроші й перед вильотом зателефонували до Діани попередити, що приїжджають. Сестра прекрасно знала про причину візиту моїх батьків, але навіть не думала приймати гостей у себе вдома. Вона запитала в якому районі їм краще забронювати готель.

Ось так, шість років турботи та допомоги забулися вмить. Тож де та вдячність за мамине добро, я так і не зрозуміла.

Оцініть статтю
Дюшес
Сестра прекрасно знала про причину візиту моїх батьків, але навіть не думала приймати гостей у себе вдома. Вона запитала в якому районі їм краще забронювати готель