Сестра вимагає, щоб я віддала її половину своєї квартири! А батьки її підтримують! Я не знаю, як мені бути…

Мені потрібна ваша порада. Сталось так, що після того, як нашої бабусі не стало, нам з сестрою перейшла двокімнатна квартира у спадок, яку ми вирішили продати й гроші поділили порівно між собою. Це рішення ми прийняли разом. Після цього вона одружилась й почала жити на квартирі чоловіка, а я залишилась жити з батьками.

Доки я жила з батьками, то купила в іпотеку пусту квартиру, яку змогла повністю виплатити за наступні пів року, а потім ще кілька місяців витратила на те, щоб облаштувати квартиру й зробити там ремонт.

Моя сестра Олеся не хотіла нічого відкладати, тому з чоловіком вони жили на «широку ногу» й подорожували, купували дорогі речі й техніку. Вони жили, насолоджуючись життям і мені потурали тим, що я кожну копійку рахую, щоб щось відкласти.

З того моменту минуло два роки. Сестра розлучилась й вільних грошей на власне житло у неї не мала, тому вона почала жити з батьками. Все частіше у розмовах з нею я відчувала її натяки на те, що це несправедливо, що я менша і живу окремо, а вона старша і разом з батьками. Я намагалась не приділяти цьому уваги, як-не-як вона недавно розлучилась, тому її потрібна підтримка, а не образи.

sunmag.me

Все стало зрозуміло на Новий рік. Сестра знову почала розмову про те, як мені пощастило, що я живу сама, не знаю, що таке важкі часи й горе, а вона така бідна і нещасна, так ще й з батьками живе. Я вже хотіла почати протестувати, бо мені ця тема давно набридла, як до розмови долучилися батьки, що до цього завжди мовчали й підтримали її, мов вони втомилися жити з дітьми, хочеться відпочити та й сестрі потрібно мати свій куток.

Тому вони вирішили, що найкращим рішенням тут буде продати мою квартиру й купити дві однокімнатні для кожної.

Я досі не можу повірити у їхнє «рішення», хіба це нормально, що я повинна продавати квартиру, у яку були вкладені не тільки гонорар з бабусиного дому, а й річна зарплата, щоб виплатити іпотеку та зробити ремонт. Я мовчу вже про меблі й інші дрібниці. Чому ж два роки тому моя сестра не могла відкласти гроші, або придбати за них собі житло?

Чесно, я не знаю, як мені правильно вчинити. З батьками й сестрою сильно посварилась і досі не знайшли компромісу. Мені не хочеться віддавати свою квартиру, але й сестру та батьків мені щиро шкода.

Як мені вчинити?

Оцініть статтю
Дюшес
Сестра вимагає, щоб я віддала її половину своєї квартири! А батьки її підтримують! Я не знаю, як мені бути…