Ще до одруження я точно знав, що моя майбутня тeщa далеко нe люб’язнa та мила жінка. Але той її вчинок на нашому з дружиною весіллі дуже вaжкo прийняти та зрозуміти. Це був просто шoк.

Коли я вирішив одружитись, я вже встиг познайомитись зі своєю майбутньою тeщeю. Скажу чесно, це далеко нe нaйлюб’язнiшa жінка у світі. Але ніхто не очікував того, що вона зробила.

Коли на нашому весіллі гості вручали нам свої подарунки й конверти з грошима, до нас підійшла теща. Ми не розуміли, чого вона хоче. Але потім вона нас таки дійсно шокувала. Теща спокійним голосом та абсолютно впевнено заявила, що всі подаровані нам гроші вона забирає собі. Пояснення були ще дивніші ніж цей вчинок. Вона сказала, що доньку вона вже видала заміж, а от сина треба ще ставити на ноги. Ми з дружиною просто не знали як реагувати на це. Я думав, що влаштую першу сімейну сварку. Добре, що дружина мене заспокоїла. А потім сказала мамі, що тепер вона має чоловіка і вони разом мають вирішувати як розпоряджатись сімейним бюджетом. До того ж, в нас вже були плани на подаровані нам гроші – ми хотіли витратити їх на весільну подорож.

Раптом теща просто закипіла і здійняла галас на весь ресторан. Всі присутні були дуже здивовані такій поведінці тещі. Добре, що тесть швидко зреагував і зміг вивести її з зали на вулицю. Там він її заспокоїв і відвіз додому.

Ми з дружиною сподівались, що на весіллі то був єдиний дивний вчинок тещі. Але далі було ще гірше. Коли ми з коханою повернулись з весільної подорожі, ми не змогли потрапити у власну квартиру – всі замки були змінені. Як виявилось, поки нас не було і без нашого відома теща поселила в нашій квартирі свого сина. А замки поміняла навмисно, щоб ми не могли потрапити додому.

Це було зовсім не зрозуміло. Адже по суті це була моя власна квартира, яку мені подарували батьки коли я поїхав навчатись до столиці. Вона не мала жодного права розпоряджатись нею і робити щось подібне у нас за спиною.

Я закінчив школу із золотою медаллю і хотів вчитись далі в столиці. Батьки знали про це й вирішили зробити такий подарунок – купити мені квартиру недалеко від інституту, де я навчався. Я з невеликого містечка неподалік столиці й мене тягло у велике місто. Тому мене надзвичайно сильно обурило те, що я не можу потрапити до власної квартири.

Оскільки нам так ніхто і не відповів, нам довелось викликати майстра, щоб відкрив замки. Коли ми нарешті зайшли до квартири, з душу вийшов брат моєї дружини. Він дуже злякався, тому що не очікував нас побачити. А коли він нам все пояснив, я зненавидів тещу ще більше.

Брат нам розповів, що за словами його матері ми ніби-то не проти, щоб він пожив разом з нами й щоб він замінив всі замки теж ніби-то за нашим проханням. Від люті ми не знали куди себе подіти. Я хотів скандалити, але зрозумів, що по суті брат дружини ні в чому не винен. Адже все це організувала теща. Дружина пояснила братові, що він не може жити з нами й щоб він повернувся до мами. А потім подзвонила матері й попросила її терміново приїхати.

Коли теща була вже в нас дружина влаштувала скандал. Від неї я такого не очікував, адже вона завжди була спокійна, на відміну від мене. Дружина на підвищених тонах пояснила, що її мама не має право розпоряджатись нашим майном і взагалі лізти в нашу сім’ю.

Такого нахабства з боку тещі ми не очікували. Адже вона заявила, що ми тепер одна велика родина, тому має повне право розпоряджатись нашим житлом. Далі я вже не міг тримати себе в руках і сказав їй, що це в першу чергу моя квартира і тільки я буду вирішувати хто й коли тут буде жити. Після цього теща розвернулась і пішла геть.

Більше в нашій квартирі вона ніколи не з’являлась. Звісно з часом ми з нею помирились. Але бачились ми лише в гостях у тещі. Вона зрозуміла, що вчинила тоді неправильно і було дуже соромно перед нами.

Оцініть статтю
Дюшес
Ще до одруження я точно знав, що моя майбутня тeщa далеко нe люб’язнa та мила жінка. Але той її вчинок на нашому з дружиною весіллі дуже вaжкo прийняти та зрозуміти. Це був просто шoк.