«Ще не закінчила школу, а вже Bагітна. Що робити? – бідкалася мама»

«Ще не закінчила школу, а вже вагітна. Що робити? – бідкалася мама»

Дівчина лиш закінчувала дев’ятий клас. І тут такий сюрприз – вона вагітна. Настя виховувала Таню сама. Про своє нещастя жінка могла розповісти лиш рідній сестрі, яка у всьому її підтримувала.

Молоді люди спокійно сприйняли вагітність. Її залицяльник так і сказав: «Народить Таня і будемо виховувати. Чого так хвилюватися?»

-Але ж кому народить? Знову все впаде на мої руки. Розумієш? Вони ж зовсім діти. І дітей плодитимуть. Хоч би презервативом користувався, – обурювалася Настя.

-А в нього батьки є? Піди поговори. Що вони на те скажуть, – радила сестра. – А може, за статтею його притягнути?

-Куди там. Також закінчує школу, – відмахнулася Настя.

Вирішили, що на вихідні піду до батьків Миколи. Щось треба з цим робити.

Сім’я хлопця перевершила всі мої сподівання. Тато, Іван Михайлович – інтелігент, до того ще й галантний мужчина. Дружина його померла кілька років тому. Жив зі своєю мамою – Галиною Петрівною. Також високоосвічена і дуже привітна жінка.

Іван Михайлович одразу запропонував чай.  Мені було незручно відмовлятися. Йшла сюди зовсім з іншим наміром і була налаштована трохи навіть агресивно. А тут зустріла такий прийом, наче ми рідня.

У такій теплій атмосфері Настя відтанула і навіть трохи призабула чого прийшла. Бо розмову спочатку завели про весну і погоду. А потім наблизилися до суті.

Настя зайшла здалеку до проблеми, з якою, власне, вона прийшла. Іван Михайлович уважно вислухав, глянув на сина, що поник головою і розглядав щось під ногами і мовив:

-Раз справа така, то будемо бавити, якщо молоді люди люблять одне одного. Ми ж проти природи не підемо. Це ж їхній вибір. Ми не можемо залишати їх щастя.

 До таких висновків дійшли батьки молодої пари. А що було потім?

Діти закінчували школу. Тані випадало народжувати десь аж на початку наступного навчального року. Іван Михайлович і Анастасія знайшли багато спільних тем для розмови. Так вони здружилися. Спочатку стрічалися для обговорення питання своїх дітей і навіть не зауважили, як переходили на особисте життя. Засимпатизували одне одному.

Настя аж злякалася своїх почуттів – ішла ж вирішити питання дочки. Але проти природи не підеш. Так між батьками Тані і Миколи дійшло до одруження.

А молода сім’я не змогла пройти випробування. Це було їхнє перше кохання, яке закінчилося не зовсім щасливо.

Таня народила здорового гарного хлопчика. Певний час молода сім’я жила в квартирі Насті. Оскільки молоді ще вчилися, то часто внук Вадим був у дідуся з бабусею.

Микола вступив до університету в столиці. Таня закінчувала школу і також мріяла про навчання. Поступово їхні почуття зовсім згасли. У Миколи появилася нова любов. Це була крапка на стосунках з Танею.

За деякий час Таня також зустріла свою долю і вийшла заміж вдруге. Син Вадим так і залишився жити у батьків.

Оцініть статтю
Дюшес
«Ще не закінчила школу, а вже Bагітна. Що робити? – бідкалася мама»