Ще ніколи відплата зрадливому чоловікові не була такою гарячою!

Мої стосунки з чоловіком ніколи не можна було назвати ідеальними, проте у його вірності мені я ніколи не сумнівалася. Завжди вважала, якщо він знайде когось іншого, то повідомить мені про це, але останнім часом він почав дуже дивно поводитися. Я все більше схилялася до того, що у нього з’явилася інша. Влаштовувати істерики просто так я не хотіла, тому вирішила знайти якісь прямі докази. Звісно першим у голову мені прийшло обшукати його машину.

Моєму особистому розчаруванню, довго шукати докази мені не довелось. У бардачку лежала пачка презервативів, тоді в мою голову прийшла ідея пом сти. Перш за все я вирішила проколоти кожен презерватив, а тоді поміс тила їх всі у розчин перцю на декілька годин. На той момент чоловік був у сусіда, тому переживати за те, що він помітив щось дивне мені не доводилося, а після того, як все було виконано я поклала їх на місце.

Минув тиждень і чоловік у перший вихідний день повідомив, що він поїде з товаришем на риболовлю, сперечатися я не стала. Уже через 2 години мені зателефонувала подруга. Вона скаржилась, що у неї горять всі інтимні місця, оскільки я лікар, то саме в мене вона вирішила запитати, чи це не якась страшна інфекція.

Через годину вдома був й чоловік, який отетеріло прикладав до свого інтимного місця весь лід у домі, і запитував у мене чим же він міг таким страшним попектися.

У ту мить я зрозуміла, що залишилися і без подруги, і без чоловіка. На щастя, чи на жаль, вони так і не дізналися, що їхні «опіки» були моєю помс тою, але після цього я з ними не бачилась. Вони й досі продовжують мені телефонувати та намагатися помиритися, але у відповідь я лише запитую: «А вам ніде не пече?»

Оцініть статтю
Дюшес
Ще ніколи відплата зрадливому чоловікові не була такою гарячою!