Що б там не було, та виcт _aвити рідну матір після всього хорошого, що вона зробила для тебе – верх підл _ocті і невдячності.

У матері і тата нас було двоє: мій брат Артем і я. Ще коли ми були малими, батько покинув нашу сім’ю. І матір довго не могла змиритися з цим. А з часом ці душевні рани почала заливати алk оголем. Тож нам, дітям, довелося рано подорослішати. Ми завжди пленталися по вулицях, нас забирали сусіди, а мама не приходила додому днями.

Артем був старшим від мене, тож, коли я навчалася в старших класах школи, його уже було призвано до армії. Коли термін служби закінчився, брат вирішив не повертатися назад додому. Йому вдалося облаштуватися у місті. А згодом взагалі повідомив, що скоро буде одружуватися.

Мене ж забрала до себе сестра матері. Сама ж вона потрапила у лікарню. І ми з тіткою намагалися підзаробити більше грошей, аби допомогти їй з лікуванням.

І ось як тільки матусю виписали, її ніби хтось підмінив. По-перше, перестала пити, по-друге, влаштувалася на роботу санітарки в поліклініку. Життя налагодилося.

Одного разу пролунав дзвінок на мій телефон. Це був брат. Він запропонував нам переїхати до нього, та я не змогла. На той час у мене був коханий тут, а розлучатися дуже не хотілося. До того ж, мені подобалося жити з тіткою Любою. За стільки років вона стала мені другою мамою.

А от «перша мама» вирішила переїхати все ж таки до сина. І ніби проблем ніяких не було. Ми часто зідзвонювались по відеовиклику і обмінювалися якимись історіями, новинами, подіями.

Минуло декілька років, Богдан запропонував мені вийти за нього заміж і я погодилась. Після розпису я переїхала жити до нього і життя заграло новими барвами.

Та ось одного дня у двері хтось постукав. Я нікого не чекала, тож була здивована. А ще більше здивування накрило мене, коли у дверній рамі я побачила матір. Як виявилося, Артем вигнав її. Не можу повірити! Як так?

І причиною цьому всьому була невістка. Стосунки між ними не склалися ще з першого дня. Мало того, що вся робота лягла на маму. Вона й готувала, і прибирала, і з дітьми займалася. Невістка ж жила лише роботою. А згодом взагалі виявилося, що вона зраджує чоловікові. І доказів було надто багато. Матір якось навіть раніше повернулась із магазину і застала її вдома з коханцем.

Першим ділом вона повідомила моєму братові про ситуацію, що склалася, та той був затьмарений своїми ілюзіями про ідеальну дружину. Людина не бачила очевидного і не хотіла бачити. І замість того, щоб вигнати зрадницю, він виганяє рідну матір, що нібито наводить наклеп на Альону через власну неприязнь.

Я розізлилася і розчарувалася одночасно. І тепер ми не підтримуємо спілкування з Артемом. Що б там не було, та виставити рідну матір після всього хорошого, що вона зробила для тебе – верх підлості і невдячності.

Оцініть статтю
Дюшес
Що б там не було, та виcт _aвити рідну матір після всього хорошого, що вона зробила для тебе – верх підл _ocті і невдячності.