Що подарувала жінка на день народження чоловіку-зраднику

«Що посієш, те й пожнеш» – саме таким прислів’ям просякнута наступна історія. Суть історії проста: жінка дізналася про зраду чоловіка і вирішила його провчити. Мудра дружина й бровами не повела, жодним чином та емоцією не показала, що знає про зраду. Жінка організувала сюрприз чоловіку на день народження.

Почалося все з того, що чоловік почав придумувати відмовки. У жінки з’являлося відчуття, що чоловік їй бреше. Коли та поділилася з ним своїми переживаннями, чоловік її заспокоїв і сказав, що їй здається. Весь час сміявся. Проте сміх цей був якийсь істеричний, тому жінка продовжила підозрювати.

Наступними поганими «дзвіночками» стало те, що чоловік поставив код на телефоні. Такого раніше не було, йому нічого було приховувати. Потім почав ховатися у ванні, щоб з кимось поговорити. Вмикав кран з водою, щоб не було чути розмови. Потім брехав, що телефонували колеги.

«Часті запізнення з роботи також стали звичними. На мої дзвінки його колеги відповідали, що чоловік давно пішов додому. А вже дома коханий знову сміявся та казав, що то його працівники пожартували.

Останньою краплею стало те, що він вийшов по хліб о 10 вечора і повернувся о 3 ночі. Тоді він нічого не пояснив, а проігнорував моє резонне запитання «Де ти був?»

Одного вечора він повернувся додому «веселенький», бо на роботі святкували день народження. Це мені і було потрібно. Чоловік упав спати без задніх ніг, а я, скориставшись його станом, розблокувала за допомогою його пальця телефон. Відкрила повідомлення і знайшла підтвердження своїм словам, точніше інтимне листування з коханкою. Це переписування тривало вже кілька місяців.

samsung-galaxy.mobi

Спочатку я хотіла розбудити його і дати гарного ляпаса. Але потім задушила свої сльози і зрозуміла: помста – це страва, якою подають холодною. Поклала телефон на місце, напилася заспокійливих і лягла спати.

Цей план визрів у моїй голові блискавично. Одного дня я запитала у чоловіка, як він планує святкувати день народження. Той зауважив, що не хоче великих святкувань, посидить на роботі з колегами. Я зрозуміла, про яких колег йтиме мова».

За тиждень до дня народження жінка сказала чоловіку, що її терміново відправляють у відрядження. Натомість орендувала квартиру і жила там. А на день народження чоловіка запросила родичів та друзів додому.

«У зазначений день всі прибули до нас додому. Гості зібралися біля під’їзду. Його матір була з тортом, а сестра тримала в руках пляшку шампанського. Друг дитинства був з великою коробкою, а його дівчина тримала в руках коробку цукерок. Всі почали підійматися у квартиру. Я попередила, щоб всі були тихо – хочу зробити чоловіку сюрприз.

Я тихенько відкрила двері і повела гостей у спальню. А там, коли увімкнулося світло, всім нам відкрилася інтимна картина: чоловік пестив коханку. Від здивування матір випустила з рук торт, а зла сестра облила парочку шампанським. Друг стиснув у руках коробку. Я ж одягла маску невимовного здивування.

smishok.com

Думаю, це був найкращий подарунок на день народження. У бік чоловіка полетіли всі відбірні слова, якими кличуть погану людину. Після такого подарунку розлучилися ми через кілька тижнів. Його мати змусила залишити квартиру мені як компенсацію за сором, який мені довелося пережити.»

Як вважаєте, чи правильно жінка вчинила?

У матеріалі використані ілюстративні фото

 

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Що подарувала жінка на день народження чоловіку-зраднику