Що показав тест ДНК

Віктор зустрів Оксану випадково. Товариш йшов з дружиною і її подругою. Назустріч Віктор. Так і познайомилися. Зустрічалися недовго, запропонував вийти за нього заміж. Оксана погодилася. Все якось швидко закрутилося, що невдовзі вони вже чоловік і дружина. А що їм чекати. Віктору тридцять років, дружині двадцять п’ять. Тому ходити роками, то вже не для них. Обом хотілося створити сім’ю один раз і назавжди.

У Віктора були дівчата. Доволі часто він міняв їх. Але коли зустрів Оксану, то більше ні на кого не дивився. Та спокійного життя їм поки що не бачити. Одна із його колишніх дівчат повідомила, вже коли Віктор був одружений, що вагітна від нього. Чоловік не відмовлявся, можливо, але то все до зустрічі з Оксаною. Тому що може обіцяти, то аліменти, але не більше. На тому й забули про ту розмову. Тільки пам’ятає про неї та дівчина.

Коли вона народила дівчинку, то після пологів принесла доньку до квартири Віктора. Подзвонила у двері, вийшов чоловік. Вона вручила йому конверт із дівчинкою, повернулася і пішла. Віктор зайшов у квартиру. Оксана чула їхню розмову. Що робити з такою маленькою дитинкою, вона не знала і не вміла. Попросили маму Віктора допомогти, показати як поводитися з малюком. Адже дівчинка не винна, що її мама кинула кроху.

Оксана не сварилася на чоловіка. Якщо так вийшло, то виховуватимуть. Нехай буде старша донька. Адже сподіваються що в них будуть діти. Але проблеми за проблемами. Дівчина та втекла, не написала відмову. Шукати її не знають де. Тому офіційно удочерити, потрібно зробити тест ДНК. Віктор погодився. Адже з малою потрібно сидіти вдома, поки що мама допомагає. Вони з Оксаною ходять на роботу. Коли Аня підросте, бабусі важко буде з нею. Потрібно оформити декретну відпустку комусь із них.

Яке ж було здивування Віктора, коли результати показали, що він не являється батьком дитини. Разом і полегшення, і біль за дівчинку, до якої звикли. Але потрібно щось робити. Для початку Віктор розшукав маму тієї дівчини. Виявляється в неї вже є старший син, якому три роки. Виховує його бабуся. А дівчина знову шукає чоловіків. Аню віддали бабусі.

Оцініть статтю
Дюшес
Що показав тест ДНК