Що робити, щоб у шафі не народилась міль і одежа була свіжою

https://ogorodniki.com/article/iak-pozbutisia-moli-v-kvartiri

 

Міль на сьогодні не рідкість у наших помешканнях. Не встигнеш позбутися її на кухні, як вона уже «господарює» у шафі з вовняними речами. Лишень встигай перебирати речі і все складати заново. А міль за цей час пересидить десь в іншому місці, знайде собі «харч» у шухляді чи на іншій полиці шафи. Я виявляла міль навіть на дитячих іграшках, виготовлених зі штучної тканини.

Що ж робити? Як позбутися цього гризуна надовго, а ще краще – назавжди.

Як рекомендують дбайливі господині, бажано робити провітрювання і протирання полиць шаф раз у місяць. Виймати з шафи усі речі і полиці ретельно зволожити оцтом. Опісля протерти розчином соди, щоб зняти оцтовий запах. Водночас провітрити усі речі і поскладати їх знову  на полицю.

Є ще одна хитрість – на кожну полицю чи в кишеню кашемірового пальта класти мило. У цьому є дві користі. Перша – міль точно оминатиме вашу шафу. І друга – мило, що пролежало тривалий час, засихає і довше служить.

Між іншим, мило можна підібрати з таким ароматом, який вам дуже подобається, і ваші речі завжди будуть приємно пахнути.

До речі, якщо міль не харчова, то позбутися її також допоможуть апельсинові шкірки, які можна акуратно розкласти на краєчку полиць.

Ще один варіант – це спеціальні ароматизовані подушечки від молі або таблетки. Проте я надаю перевагу природнім засобам.

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Що робити, щоб у шафі не народилась міль і одежа була свіжою