-Що вона в тобі знайшла? Скільки красенів крутиться біля неї, а Люда вибрала тебе. Вона в мене красива, добра, чуйна, не те що ти. Моя Людочка будь якого хлопця з розуму зведе. Тобі не рівня.

Максим познайомився з Людмилою випадково. Разом були на святі в спільних знайомих. Добре провели час. Після свята чоловік провів дівчину додому. Від тих пір постійно телефонували одне одному. Але разом бували не часто. Річ у тім, що Максим проживає в селі разом із батьками. Тому в місто приїздить інколи в справах. У ті дні вони зустрічаються. Таких зустрічей їм не вистачає, тому домовилися про спільне проживання.

Вирішили з самого початку, що жити будуть у батьків Людмили. Адже вона навчається в інституті, їздити з села незручно і далеко. Максим знайшов роботу в місті. Тому все складалося добре. Через місяць чоловік жив з Людмилою. Вони між собою добре ладили, все разом. Дівчина розквітла поруч зі своїм коханим. Не ходила, а літала від щастя. Про майбутнє весілля постійно розмовляли, планували, як краще зробити.

Одне тільки пригнічувало Максима. Любов Іванівна, мама коханої. З першого знайомства чоловік їй не сподобався. Коли вони вдома разом із Людмилою, її мама мила та привітна. Але як тільки Максим залишається наодинці з нею, постійно чує слова:
– Що вона в тобі знайшла? Скільки красенів крутиться біля неї, а Люда вибрала тебе. Вона в мене красива, добра, чуйна, не те що ти. Моя Людочка будь-якого хлопця з розуму зведе. Тобі не рівня.

Такі розмови Максим чує постійно. Жалітися Людмилі не хоче, не повірить. Адже при ній її мама розсипається в компліментах. Початок спільного життя не потрібно починати з докору. Чоловік мовчить, але чим далі, тим більше не хочеться йому йти до них у квартиру. Він телефонує коханій, іде її зустрічати й разом повертаються додому. В такі дні Максим почувається спокійно, поруч Людмила.

Коли знайомилися свахи між собою, мамі Максима Любов Іванівна не сподобалася. Багато говорила, але по серйозному ні до чого не дійшли. Говорить одне, робить інше. Тільки розповідала який Максим гарний та роботящий, як через хвилину жаліється, що не вміє нічого у квартирі полагодити. Мама хлопця відповіла, що цього не може бути. Сваха відразу змінила тему на інше. І так увесь вечір.

Максим запитує у мами як йому далі бути. Людмилу кохає, але жити з її мамою, не хватає терпіння. Постійні дорікання псують відносини. До весілля залишився місяць. Тому вирішив знайти квартиру і жити окремо від батьків коханої. Мама його підтримала. Лише просила потерпіти поки не переїдуть. Негоже сваритися перед весіллям. Дівчина в нього гарна. Добре що не схожа на свою маму.

Коли Максим одного дня запропонував Людмилі переїхати з ним на найману квартиру, дівчина з радістю погодилася. Вона давно помітила, як тяжко коханому в її сім’ї. Любов Іванівна дивувалася. Навіщо платити великі кошти за найману квартиру, коли з ними жити набагато легше. Але донька відразу сказала, що це їхнє рішення і міняти його не будуть. Вони швиденько зібрали речі, і переїхали у своє гніздечко. Не зовсім своє. Але плани грандіозні. Вони обов’язково знайдуть рішення на всі питання, які виникнуть, але самі, без мами.

Оцініть статтю
Дюшес
-Що вона в тобі знайшла? Скільки красенів крутиться біля неї, а Люда вибрала тебе. Вона в мене красива, добра, чуйна, не те що ти. Моя Людочка будь якого хлопця з розуму зведе. Тобі не рівня.