Щоб через три дні вас із дружиною в квартирі не було

Тема батьки й діти завжди на першому місці. У мене і в чоловіка з батьками все добре. Поки жива була моя мама, вона завжди нам допомагала усім. А нас у неї ні мало, ні багато п’ять дітей. Ми її любили й поважали. Кожному з нас вона знаходила слова, які потрібні в той чи інший час. У чоловіка по другому. Його мама пішла із життя, коли йому виповнилося шістнадцять років. Тато одружився з іншою жінкою. З нами вони були в дружніх відносинах, в наші справи не мішалися.

Друг чоловіка Аркадій одного разу жалівся, що вони з дружиною Оленою живуть на найманій квартирі. Ми здивувалися, адже в батьків Аркадія свій будинок і трикімнатна квартира. Раніше вони жили у квартирі. Наразі друг розповів свою історію відносин із батьками.

Все почалося тоді, коли Аркадій привів додому знайомити Оленку з батьками. Мамі дівчина не сподобалася з першого погляду. Чому? Не відповідає. Не подобається і все. Але хлопець не слухав батьків, і через деякий час повідомив, що вони одружуються. Мама не в захваті, але змовчала. Після весілля молодята поселилися у квартирі. Батьки живуть у будинку. Відносини прохолодні. Але Олена з Аркадієм намагалися менше ходити в гості, тільки на святах.

Тато Оленки відмовляв доньку від весілля. Аркадій здавався йому не серйозним. Тому вважав, що Оленці прийдеться важко з ним. Буде тягнути сім’ю на своїх плечах, а чоловік лежати на дивані. З чого він таке взяв? Коли дівчина повідомила батьків, що одружуються, мама мовила, що віднині допомагати їй не будуть. В них є менша донька, допомагатимуть їй. Так і зробили. Батьки не пропонували допомогу, Оленка не просила.

Аркадій і Оленка добре жили, планували зробити ремонт у квартирі. Адже його мама обіцяла, що перепише квартиру на нього. Одного разу вона подзвонила до сина. Просила, щоб він заплатив за меншого брата штраф. Той знову із компанією розбили вітрину. Терміново потрібні гроші. Аркадій погодився, але з умовою, що брат поверне йому ту суму. Адже скоро народиться малюк, гроші потрібні.

Далі мама не стала слухати. Строго мовила, щоб разом із дружиною через три дні їх у квартирі не було. Ось така історія.

Оцініть статтю
Дюшес
Щоб через три дні вас із дружиною в квартирі не було