Щоб перевірити родючість ґрунту закопайте свою білизну! Французький метод. Спробуйте!

Нещодавно вичитав у газеті досить цікавий, я б навіть сказав пікантний спосіб перевірки  ґрунту. Виявляється, що якість  ґрунту можна перевірити за допомогою власних трусів. Так, Ви все правильно прочитали.

Ось у чому справа…Фермери Шотландії та Франції проводять такі тести вже не один рік і в них навіть називається  акція «Закопай свої труси». Саме цей предмет  гардеробу закопували фермери.

Джерело: aif.ru

У чому ж суть такого химерного досліду?
Необхідно зарити свою нижню білизну на глибину 15 см і залишити її там на 2 місяці. Зробіть позначку місця Х. Такий тест треба проводити з червня по серпень. Білизну треба вибрати ношену, в жодному разі не випрану, інакше дослід не вдасться. Через 2 місяці відкопайте свої труси, і подивіться, наскільки вони зігнили.

Якщо від них залишилася тільки резинка, то ґрунт родючий, і багатий на мікроорганізм. Якщо труси залишилися майже цілими, то це означає, що ґрунт недуже родючий, а в землі велика кількість хімічних препаратів та пестицидів. Щоб отримати продукти харчування, які виросли на такій землі, вони будуть нездоровими, невигідними та неекологічними.

Прочитав, і вирішив спробувати в червні. Потім поділюся з вами спостереженнями.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Щоб перевірити родючість ґрунту закопайте свою білизну! Французький метод. Спробуйте!