Щиро просила у людей допомоги з порятунку свого дитя.

Молода компанія проїжджала повз старий і занедбаний будинок, аж раптом почула сильний гавкіт собаки, який переплітався з безпорадним скавулінням. Це мале звірятко немов просило допомоги. Молодики зупинили авто та вийшли поглянути що ж відбувається.

https://board.if.ua

Виснажена від криків допомоги собака показала дорогу хлопцям до сховку з її малюками. І все наче б нічого, але одне щенятко потрапило у біду. Новонароджене собачатко запхнуло свою голівоньку у скляну банку та застрягло. Породілля не змогла йому зарадити і змушена була йти на пошуки людей. Бідна собака з надією дивилася на дорогу та весь час то гавкала то скавуліла, таким чином намагаючись привернути увагу проїжджаючих повз авто. Сердешна вірила, що от з однієї з таких машин прийде поміч.

Звичайно ж хлопці одразу ж прийняли рішення про допомогу, однак маленьке щеня було наляканим та пручалося. Заледве вони змогли його зловити, а от витягнути застряглу голову виявилося не так то просто. Доки два хлопці із компанії допомагали малому, його брати і сестри почали гратися із іншими двома. Малі зрозуміли, що ці люди їх не скривдять.

https://www.unian.ua

Дуже важко давалося хлопцям визволення чотирилапого від банки, та врешті-решт все вийшло. Хвостатий був дещо збентежений, а за декілька хвилин вже грайливо скакав біля своїх рятівників. А мама-собака дивилася великими очима, сповненими подякою на своїх рятівників.

Оцініть статтю
Дюшес
Щиро просила у людей допомоги з порятунку свого дитя.