Сходила до воpoж_ки і дізналася про зpаду чоловіка. Навіщо я це зробила і як з цим тепер жити?

Одна подія цілком змінила моє ставлення до життя. До того я підходила до всього дуже раціонально, відкидала всяке диво і передбачення. Вірила лише в те, що бачила на власні очі. Потойбіччя як такого для мене не існувало.

Але один випадок докорінно змінив моє ставлення до таких речей. А все сталося через подружку, в якої життя пішло шкереберть. Розвалювався бізнес, чоловік почав заглядати в пляшку, і вона почала хапатися за соломинки. Звернулася до екстрасенса.  Так я познайомилася з ворожкою. Бо подруга на зустріч з екстрасенсом потягнула мене як найближчу особу.

 Спочатку ворожка розкладала карти і поділилася загальною інформацією щодо подій. Тому я її сприйняла як звичайну людину, не побачила нічого особливого.

Вдруге йшла до неї без особливого бажання. Проте не могла відмовити подрузі. Цього разу я була дуже заінтригована її передбаченнями. Вона чітко окреслила причини, чому почав занепадати бізнес, чого чоловік запив, чому в сім’ї почалися негаразди. Жінка дала чіткі поради, як усе налагодити. Це мене підкупило.

Моя подруга й справді почала змінюватися на очах. Почала розквітати як жінка. Це додало мені азарту. І я вирішила не марнувати часу.

Мені захотілося також покращити якість свого життя, наші сімейні стосунки і таке інше. Тому наважилася з власними проблемами сходити до неї одноосібно. Ворожка уважно вислухала мене, а потім почала викладати власну версію розвитку подій в моїй сім’ї.

Розповіла ворожка, як налагодити життя сина, що легковажно ставиться до серйозних речей. Що заважає йому знайти хорошу добре оплачувану роботу. Де чекає його доля, і якою вона буде.

Кілька тижнів ми присвятили налагодженню контакту з сином.

Врешті я запитала про особисте життя, що ж чекає на мене і відповідь мене приголомшила. Правда, ворожка спочатку мовчала. Лиш вивчала мене пронизливим поглядом. Знову розклала карти і знову мовчанка. Я не втрималася, попросила її розповісти все, що мені судилося. І тоді вона сказала страшну для мене правду. На мене чекала зрада чоловіка. Так-так, саме зрада. Бо найближчим часом він зустріне жінку, яку не зможе оминути, в яку глибоко закохається і нічого власноруч не зможе з цим зробити.

Так судилося. Це буде сильне кохання, подолати яке буде нелегко. Але якщо я діятиму розумно, не чинитиму скандалів, то все поступово вляжеться, і чоловік знову навернеться до мене.  Все залежить від мене, від моєї поведінки і вміння тримати себе в руках. Такий прогноз показали карти Таро.

Я вийшла від ворожки не своїми ногами. Весь світ навколо наче потьмянів. «Навіщо я сюди йшла?» – запитала я себе подумки. Однак почутого вже не могла стерти з пам’яті. Воліла б цього не знати. Так би було мені легше. А так кожен день проходить тепер під гнітом подій, які повинні відбутися.

Як тепер жити з цим? Як жити разом з чоловіком, який найближчим часом повинен мене зрадити?  І як я зможу це все пережити? Чи зможу? Краще б я не знала всього цього. Але те, що відбулося, про що я дізналася, вже не можна змінити.

Оцініть статтю
Дюшес
Сходила до воpoж_ки і дізналася про зpаду чоловіка. Навіщо я це зробила і як з цим тепер жити?