Шипшина-подарунок для здоров’я. Здатна замінити усі жарознижуючі препарати, і не тільки

Офіційна медицина давно визнала корисні властивості шипшини або “дикої троянди”. Шипшина-неперевершений лідер по кількості вітаміну С.З неї готують варення, морси, компоти та ностоянки. Плоди шипшини завоювали особливу популярність, особливо зараз.

“Дика троянда”-унікальна рослина, яка здатна замінити жаразнижуючі препарати. Кращого джерела аскорбінової кислоти годі й шукати.

Шипшина багата на вітамін К, вона пришвидшує згортання крові, зміцнює судини, а також покращує роботу серця. Ягоди шипшини володіють жовчогінною  дією.Настій з ягід “дикої троянди”  корисний при холециститі. Дика ягода  сповільнює процес старіння, а також гальмує 
окислювальні процеси в організміТакож шипшина добре позначається на красі шкіри.

Шипшина чинить м’який сечогінний ефект.  Вживання шипшини – відмінна профілактика атеросклерозу. Ця рослина справжня знахідка для чоловіків. Відвар з її ягід чинить профілактичну дію на простатит, підвищує лібідо та потенцію.  Відвар з шипшини здатний позбавити від токсикозу.
Шипшина бадьоритьтому легко замінить ранкову кавуЯгідний відвар корисний для відновлення сил після тривалих хвороб.Вживання чаю із шипшиною позитивно впливає і на систему травлення: приносить користь при розладі шлунку, метеоризмі, проносі тощо.

Цікаво знати

В 2012 році були проведені дослідження на основі порошку з сухої шипшини. У дослідженні прийняло участь близько 300 людей. Люди споживали порошок шипшини, і спостерігали за змінами у в організмі.  Порошок з сухої шипшини рятує від остеоартрозу, ревматоїдного артриту і запальних захворювань кишківника. Застосування порошку з шипини не мало побічних ефектів. Учасники експерименту пили чай з сухих плодів шипшини.

Рецепт приготування:

Подрібнені плоди  шипшини залити 150 мл окропу і дати трохи настоятися. Споживати теплий напій двічі-тричі на день.

Шипшиновий чай-неперевершений засіб у боротьбі із застудою та високою  температурою.

Перед застосуванням проконсультуйтеся з  сімейним лікарем.

Оцініть статтю
Дюшес
Шипшина-подарунок для здоров’я. Здатна замінити усі жарознижуючі препарати, і не тільки