«Сім хрестів» – молитовний оберіг для сім’ї

http://ugcc-netishyn.org.ua

«Сім хрестів» – одна із молитов, яка захистить вас і вашу сім’ю упродовж всього дня. Молитва є простим і доступним способом спілкування з Господом. Не легковажмо молитвою.

Молитися потрібно завжди. Пам’ятаю свою бабусю, уста якої постійно нашіптували молитву, що б вона не робила. Руками в’язала якийсь нехитрий виріб, а думками була з Богом. Вона була завжди погідною і здоровою. Була оберегом для нашої сім’ї.

Молитися треба завжди, особливо у важкі миті в житті, в період незгод і непорозумінь, під час хвороби, в дорозі, під час виконання важливого завдання, коли важко на душі. Слова молитви будуть розрадою і дороговказом, заспокоєнням і наповненням.

Молитва завжди була і буде надійним оберегом, якщо ви її промовлятимете щиро і з чистим серцем.

Як для тіла потрібна їжа, так для душі – молитва. Слова молитви здатні змінювати світ, змінювати обставини, а також саму людину. Здатні вселяти в ній віру в себе і віру в Бога. Здатні змінювати вібрації і підсилювати енергетику.

Перед молитвою зосередьтеся на своєму внутрішньому стані. Знайдіть спокій у собі, прислухайтеся до себе, відкиньте все, що вас відволікає і почніть промовляти слова молитви.  Якщо є можливість, то запаліть перед образом Ісуса і Матері Божої сім церковних свічок. Вогонь очищає простір від негативу.

У молитві не поспішайте. Дихайте вільно і глибоко. Відчуйте, як навколо вас поширюється світло, що заповнює весь простір вашого помешкання, огортає кожного члена сім’ї.

«Накладу на себе, будинок і сім’ю сім хрестів. Від Господа нашого, від Богородиці Великої, що життя непорочно дала, від Духа Святого, від Господа нашого і сина його Ісуса. Від Ангела-охоронця, що стежить за мною невідступно. Накладаю хрест від землі до небес, від заходу до світанку.

Хрести закрили всі входи від нeчиcтої сили. Приховали від лyкавого. Накладу на будинок 7 замків, закрию його від нещасть, дам захисні сили для комфорту і спокою нашого. Перший замок – від гірко пролитих сліз, другий – від бездолля і напастей, третій – від бідності, четвертий – від чорного злодійства, п’ятий – від біди, шостий – від хвороб. Сьомим замком закрию весь простір.

Поєдную замки, довіряючи ключ Господу нашому. Вищі сили несправедливість виганяють, охороняють. Вірую в добрі помисли, в справедливість. Душу відкриваю, Амінь».

 

Текст молитви бажано прочитати сім разів. При цьому не забувайте перехрестити навкіл себе простір.

Уявіть собі як у вашу сім’ю повертаються любов, спокій, гармонія, достаток, злагода. Як кожен член сім’ї наповнюється світлом. Як ваша оселя стає притулком для добра і любові.

 

Оцініть статтю
Дюшес
«Сім хрестів» – молитовний оберіг для сім’ї