Сім’я дала притулок старому чоловікові, який 9 років тому втратив будинок та жив на вyлицi

Сім’я Наталії та Володимира займається волонтерською діяльністю. Вони не мають гарних статків та великого будинку, але це їм не заважає допомагати тим, хто це потребує. Вони часто навідуються до притулків, дитячих будинків та будинків пристарілих.

Ось одного вечора вони поверталися додому з роботи та зустріли в під’їзді старенького дідуся. Вони одразу розгледіли в ньому розумного чоловіка, а як виявилося пізніше, то він ще й не палить та не вживає алкоголь. Чоловік з дружиною забрали його до себе у квартиру, нагодували, дідусь помився та вдягнув чистий одяг.

Старенький розповів їм свою трагічну історію. Дев’ять років тому у нього згорів будинок. З усіх речей він зміг врятувати тільки паспорт. Після цього дідусь намагався через органи влади повернути втрачене. Але влада забрала у нього землю та продала її. А чоловік після такого нещастя повинен був жити на вулиці цілих дев’ять років.

Після почутого Наталя та Володимир почали займатися документами дідуся. Вони прописали його у себе у малесенькій квартирі, зробили все, щоб він міг отримувати пенсію та жити повноцінним життям.

З того дня тепер дідусь знайшов собі нову родину, якій безмежно вдячний за свій порятунок.

Оцініть статтю
Дюшес
Сім’я дала притулок старому чоловікові, який 9 років тому втратив будинок та жив на вyлицi