Славик у поганому настрої. Дружина у відрядженні вже місяць

Мар’яна вийшла на роботу. Вже рік, як вона сиділа вдома. Синок потребував уваги, тому бабуся відмовилася няньчити малого, поки він не підросте. За цей час запаси грошей скінчилися. Потрібно заробляти. Якраз клієнт гарний попався. Домовилися зустрітися на квартирі. Обіцяв добре заплатити. Але Мар’яна добре знає обіцянки. Тому плату просила наперед. Чоловік погодився з умовою, що половину коштів наперед, половину після.

Славік у поганому настрої. Дружина у відрядженні вже місяць. Недавно телефонувала, що залишається іще на два тижні. От він і вирішив звернутися до дівчини древньої професії. Адже Славік чоловік, з ним також потрібно рахуватися. Та дівчина вказала таку ціну, що чоловік уже пожалів, що зв’язується з нею. Але соромно буде перед Віктором, що організував ту зустріч. Тому йде Славік у поганому настрої.

Вони зустрілися у квартирі, в якій відчувається затишок і комфорт. Славік добре провів час. Він не очікував, що йому сподобається. Коли прийшлося розраховуватися після, чоловік виявив, що готівки в нього немає. Він пообіцяв привезти через годину. Мар’яна дивилася на нього, не вірячи, що принесе. Добре, що наперед половину віддав. Але через годину дверний дзвінок залився співом. Мар’яна пішла відкрити. Перед дверима стояв посильний з конвертом у руках.

Коли дівчина відкрила конверт, там замість обіцяних трьохсот, лежало шістсот доларів. Гарний клієнт сьогодні. Кожного дня такого б. А того чоловіка більше не бачила. Дружина, мабуть, вернулася.

Оцініть статтю
Дюшес
Славик у поганому настрої. Дружина у відрядженні вже місяць