Сльози текли по щоках, слова застряли в горлі. Адже не помічала змін в чоловікові, тримався, як завжди.

Ми з чоловіком одружені дванадцять років. Сім’я дружна, на всілякі заходи ходимо тільки вдвох. Так ми домовилися з перших днів подружнього життя. Мій світ, це чоловік Максим, і наші два синочки Андрій і Володимир. Навіть погуляти піти в парк, без чоловіка, почуваюсь не затишно. Незабаром у нас річниця весілля, і я вже планувала, куди підемо святкувати.

За тиждень до свята Максим говорить мені, що в його начальника ювілей, п’ятдесят років. Тому запрошує в ресторан. Припадає в той день, що в нас річниця. Тому ми перенесемо святкування на пізніше, а начальнику відмовити не може. Ну добре, погодилась я, і тут же запитала, що мені вдіти. Чоловік неохоче сказав, що запрошують тільки колег, без дружин. Я вперше почула таку репліку від Максима. Мабуть, не завжди будемо разом на гулянках, виникають різні обставини, подумала я. В назначений день чоловік пішов святкувати день народження.

Чекала його всю ніч. На телефон не відповідав. Я обдзвонила всі лікарні, поліцію, не знала, що робити далі, де шукати Максима. О 5 годині ранку відкрилися двері, на порозі стояв нетверезий чоловік. Він щось намагався мені сказати, але я відвела його на ліжко нехай проспиться. Коли пізніше заглянула в спальню, побачила, що Максим не спить. Він збирав речі у валізу. Що таке? Запитала. У відповідь почула, що йде від мене. У нього є інша вже два місяці, кохає її, буде дитина. Сьогодні ночував у Діани. Я не могла промовити й слова, не вірила в почуте. Мій Максим не міг так вчинити зі мною. Сльози текли по щоках, слова застряли в горлі. Адже не помічала змін в чоловікові, тримався, як завжди. І ще вчора говорив, що кохає мене, а сьогодні розповідає, що два місяці з іншою. Пізніше мені сказали, що на ювілеї всі були з дружинами. Через два місяці нас розлучили, адже чоловік не став вимагати розділу, все залишив дітям.

Від тих пір минуло пів року, сини не дали мені впасти в депресію. Тому життя по тихеньку влаштовували без тата. Я перейшла на більш оплачувану роботу, і аліменти, давали змогу жити нормально. Нещодавно мені сказали, що Максим не живе з Діаною, але мені це не цікаво. До того ж познайомилася з гарним чоловіком, який добре ставиться до моїх дітей. Життя налагоджується.

Оцініть статтю
Дюшес
Сльози текли по щоках, слова застряли в горлі. Адже не помічала змін в чоловікові, тримався, як завжди.