Собака не хотів покидати притулок без своєї коханої

Кетрін та її чолові проживали в Америці, родина не мала домашніх улюбленців та дітей.Дев’ять років тому їхня улюблена собака померла, і після цього вони всі ці роки не могли зважитися завести нового вихованця. Але доля розпорядилася по-іншому.

Одного разу, випадково, Кетрін побачила в Фейсбуці оголошення філадельфійської Організації з контролю і догляду за тваринами, в якому говорилося про пару пітбулів, які зараз шукають господарів.

Як стало зрозуміло з публікації, собаки були нерозлучні, особливо це було видно з боку хлопчика, який ні на хвилину не відходив від своєї обраниці.

Повідомлялося, що якщо пару ніхто не забере, то їх доведеться розлучити, тим більше, що на хлопчика вже претендує кілька осіб.

Дівчина поділилася повідомленням зі своїм чоловіком і протягом декількох днів вони обговорювали всі за і проти. У підсумку вони вирішили відвідати притулок, щоб подивитися на нерозлучну парочку. Тоді подружжя закохалися в пітбулів з першого погляду.

Після того короткого проміжку часу, що вони провели в притулку, до них прийшло усвідомлення, що вони не зможуть залишити собак і просто поїхати додому. Тому в той вечір подружжя повернулося додому аж з двома новими членами сім’ї.

Нові господарі придумали їм чудові клички – Гас і Ніна. Вихованці швидко освоїлися, вони були веселими і активними. Подружжя інтуїтивно відчували вдячність тварин за те, що їх забрали разом, а не роз’єднали.

З часом Кетрін зрозуміла, що Гас не захотів би жити без своєї Ніни, вона була його підтримкою і опорою. Якби його забрали одного, він все одно б її шукав. А ось Ніна поводиться більш незалежно, але і їй було б сумно без Гаса. Тому подружжя прийняло правильне рішення.

Разом вони вже живуть протягом чотирьох років. Сьогодні подружжя не уявляють свого життя без своїх улюблених вихованців. Кетрін досить часто викладає їх фото на своїй сторінці в Інстаграм. Собаки все роблять тільки удвох – бігають, грають дуріють і сплять.

У новій родині вони відчувають себе максимально комфортно і радісно. А найголовніше те, що їх люблять. На завершення хочемо подякувати подружжю за їх вчинок.

Оцініть статтю
Дюшес
Собака не хотів покидати притулок без своєї коханої