Мама Петі всю урочистість ходила сумна та плакала. Пояснила синові, що про свої переживання розповість пізніше.

Маленький хлопчик Петрик з великим задоволенням почав ходити у садочок, хоча раніше це було проблемою. Коли мама вирішила з’ясувати з чим пов’язана така різка зміна настрою, дізналася, що вся справа у дівчинці. Син сам зізнався, що йому подобається Софійка. Тож тепер вранці він із нетерпінням біг у сад, щоб побачити там біляву красуню.

Минали роки, діти виросли, почали ходити в один клас. Те почуття, що колись зародилося у серці маленького хлопчика з часом тільки посилилося. У випускному класі юнак наважився розповісти про все Софії, але не почув взаємності. Серце молодого хлопця розлетілося на шматочки.

Коли Петро повернувся з армії, дізнався, що його кохана Софія вийшла заміж та готується стати мамою. Тепер його мріям точно не судилося збутися. Хлопець намагався завести стосунки з іншими дівчатами. Та варто було лише почути, що обраниць звати не Софія, одразу знаходив відмовку, щоб більше не зустрічатися.

Якось Петя пішов з друзями відпочивати у парк. Там увагу хлопця привернула красива дівчина, що сильно нагадувала йому Софiю. Вирішив познайомитися і почув, що дівчину теж звати Софія. Це доля, подумав про себе й запросив її на побачення. Через місяць твердо зрозумів – це моя дружина. Зробив пропозицію, дівчина погодилася. Весілля гуляли велика та гучне. Запросили багато гостей, всі відпочили на славу. Тільки мама Петі всю урочистість ходила сумна та плакала. Пояснила синові, що про свої переживання розповість пізніше.

Після весілля Петро з Сонею жили біля її батьків. Жили всі дружно та весело. Молодята почали задумуватися про дітей, але ніяк не виходило. Вирішили зачекати, але через три роки спроб зрозуміли, що треба звернутися по допомогу. Після численних обстежень обох партнерів,  лікарі зробили невтішний висновок: Петро не може мати дітей.

Хлопець відчував себе вдруге за своє життя розбитим. Пішов до батьків розповісти все як є та відчути підтримку. Мама знову почала плакати. А потім розповіла те, що не змогла розказати на весіллі. У дитинстві хлопець переніс паротит, внаслідок чого виникло безпліддя. Тоді син зрозумів, чому мама сумувала на весіллі.

Софія, дізнавшись  про страшний діагноз чоловіка, подала на розлучення. Зараз він живе з батьками. Заводити нові відносини не збирається, бо не бачить в цьому сенсу. Вирішив посвятити себе кар’єрі. Будує власний будинок, придбав автомобіль. Робота займає весь вільний час, тому про особисте більше не думає.

Та ось нещодавно серед їхнього колективу з’явилася нова співробітниця Олена. З нею Петро швидко знайшов спільну мову, досить швидко вони подружилися. Олена зізналася, що розлучена та сама виховує сина. Чоловік пішов із родини заради коханки. Зовсім скоро Петро зрозумів, що відчуває до жінки не просто дружні почуття.

Він уже не був маленьким переляканим хлопчиком, який соромиться зізнатися дівчині у коханні. Одразу про все розповів Олені, вона відповіла взаємністю. Перш ніж з’їхатися, чоловік попередив, що мати дітей не може. Для Олени це не було проблемою, разом виховуватимуть її сина.

Уже понад шість років пара живе в мирі та злагоді. Узаконювати свої стосунки не поспішають. Для них це немає абсолютно ніякого значення.

Оцініть статтю
Дюшес
Мама Петі всю урочистість ходила сумна та плакала. Пояснила синові, що про свої переживання розповість пізніше.