Софія Михайлівна Ротару не забуває про дату, яка для неї дуже важлива. Це 22 вересня. В цей день в 1968 році відбулося весілля її з Анатолієм Кириловичем Євдокименко.

Софія Михайлівна Ротару не забуває про дату, яка для неї дуже важлива. Це 22 вересня. В цей день в 1968 році відбулося весілля її з Анатолієм Кириловичем Євдокименко. З чоловіком прожили душа в душу. Також разом створили відомий на весь світ ансамбль «Червона рута», який очолював Анатолій Кирилович. За його підтримки талановита радянська та українська естрадна співачка молдавського походження отримала ряд нагород. Народна артистка СРСР, Народна артистка України, Народна артистка Молдавської РСР, Герой України. Національна легенда України присуджено у 2021 році.

В 1970 році в них народився син Руслан. Відносини між подружжям кріпнуть з кожним роком. Адже весь час вони проводили разом. Батьки завжди зайняті, але не забували виховувати сина. Він виріс гідним своїх батьків. Наразі Руслан музичний продюсер. Має дружину і двох дітей.

Але у 2002 році родина пережила велику втрату. Анатолій Кирилович помер, у нього стався інсульту. На той час йому вже виповнилося 60 років. Той період життя Софії Михайлівні було тяжко пережити. Віднині про чоловіка залишилася світла пам’ять. Прожили в шлюбі вони понад тридцять років. Українська співачка і надалі залишилася вірна своєму чоловіку.

Українські журнали та новини розповсюджували різні плітки про її особисте життя. Але і вона, і син Руслан спростовували чутки про таємні відносини. Але 22 вересня для неї особлива дата. В цей день на своїй сторінці в Instagram талановита співачка викладає світлини зі свого подружнього життя. «Вічне кохання» так написала Софія Михайлівна останнього разу.

Для сина співачки дата 22 вересня визначна двічі. Весілля мами й тата і їхні заручини з коханою дружиною Світланою. На своїй сторінці в Instagram він виклав світлину, в день весілля його батьків. І підписав, що то особливий день для їхньої сім’ї. Взагалі цікаво спостерігати за світлинами, на яких Софія Михайлівна в молоді роки. Адже до цього часу вона не дуже змінилася. Така ж молода і красива.

Але журналісти більше цікавляться теперішнім життям співачки. Адже на час пандемії скасували всі концертні виступи Софії Михайлівни. Фінансове положення також похитнулося. За той час, що співачка не давала концертів втрати становлять близько сорока двох мільйонів гривень. Такі цифри повідомив директор співачки. Адже нещодавно її запросили полетіти на корпоратив в іншу країну. Замовник обіцяв покрити всі витрати на переїзд і проживання не тільки співачки, але і її колективу. Але Софія Михайлівна змушена відмовитися.

Не зрозуміло, скільки ще протягнеться пандемія, і коли відкриють кордони для вільного переміщення. Тому наразі відмовляють всім охочим.

Оцініть статтю
Дюшес
Софія Михайлівна Ротару не забуває про дату, яка для неї дуже важлива. Це 22 вересня. В цей день в 1968 році відбулося весілля її з Анатолієм Кириловичем Євдокименко.