З очей дівчинки потекли сльози. Сьогодні в мене день народження, але всі про це забули.

Сьогодні для мене радісний день. Мені виповнилося двадцять п’ять років.  Я поспішаю в ресторан, перевірити, чи все в порядку. Адже на шість годин вечора прийдуть друзі, щоб привітати мене з днем народження. Скільки справ! Потрібно зробити гарну зачіску, вдіти красиву сукню. Поспішаю додому, щоб все зробити вчасно. Коли проходила мимо невеличкого магазину, звернула увагу, як дівчинка років семи уважно дивиться крізь вікно в магазин. Я також перевела погляд. На вітрині стояла велика лялька красиво вдягнена. Я знову поглянула на дівчинку.
– Чому ти стоїш одна? Запитую в неї.
– Мама захворіла, в лікарні. Тато поїхав у відрядження давно. Я живу з бабусею, яка також хворіє. Їй тяжко виходити з квартири. Я попросилася трошки погуляти недалеко від будинку. Сьогодні в мене день народження, але всі про це забули.

З очей дівчинки потекли сльози. Я попросила її не плакати, і пообіцяла, що її обов’язково привітають, але для цього нам потрібно зайти в магазин. Ми з нею ходили між рядами роздивляючись іграшки. Оля, так звуть дівчинку, нічого не просила, але знову і знову поглядала на ляльку з вітрини. Я підійшла до продавця, попросила ляльку з вітрини красиво упакувати. Я оплатила покупку, і попросила вручити її дівчинці, коли ми будемо виходити з магазину.

Походивши з Олею ще трохи, ми нарешті пішли до виходу. Там нас чекала продавець. Вона вручила дівчинці велику коробку, на якій було написано «Для Олі З Днем Народження». Якими великими, щасливими оченятами дивилася дівчинка на подарунок. Олю розбирала цікавість, що там усередині. Але на вулиці розкривати подарунок незручно, тому домовилися що я допоможу донести його до її будинку.

На лавочці Олю чекала бабуся. Дівчинка побігла до неї, розповідаючи що їй подарували коробку. При бабусі Оля розкрила коробку і щасливо дивилася на ляльку. Таку вона сьогодні бачила у вітрині магазину.
– Спасибі вам, сказала мені бабуся. Запрошувала зайти до них на чай. Вона зрозуміла, хто купив подарунок її внучці.
Але я поспішала, вибачилася і швиденько пішла додому, адже в мене ще стільки справ. Сьогодні в мене день народження.

Оцініть статтю
Дюшес
З очей дівчинки потекли сльози. Сьогодні в мене день народження, але всі про це забули.