Сьогодні поділюся з вами історією, як змінилося моє життя завдяки одному єдиному вчинку мого чоловіка.

Ми з чоловіком лише одружилися і почали робити ремонт у частині батьківського будинку, який віддали нам, як молодій сім’ї. Я почала знімати весь процес на телефон, час від часу коментуючи свої дії.

У мене якраз був гарний новий телефон і з прекрасною камерою. Чоловік зробив мені такий подарунок на останнє моє день народження, напередодні весілля. Та й скачав мені різних додатків.

Так от, у одній соціальних мереж я почала виставляти свої короткі відео про наш ремонт. Далі я почала розповідати про свою вагітність.

А ще за деякий час навчилася робити гарні фото і почала писати коротенькі пости під цими фото.

Час ішов, у мене з’явилося досить багато підписників, які слідкували за нашим життям.

Мої підписи до фото ставали все більш інформативними, а самі фото – професійними.

Ще за деякий час у нас народився син і я вже почала ділитися цими моментами життя, просити порад у дівчат, які за мною слідкували і ділилася своїми корисними знаннями.

Одного разу мені написали кілька магазинів дитячого одягу щодо співпраці. Вони мені подарували одяг та розвиваючі іграшки для синочка, а я за це повинна була зняти гарне відео та зробити їм рекламу серед моїх підписників.

Кількість людей, яким стало цікавим наше життя – росла, так само як кількість запитів на рекламу.

Я зрозуміла, що я монетизувала свій аккаунт в соціальній мережі. Я почала виходити на досить високий дохід.

Зокрема за шість місяців такої простої роботи. Хоча роботою моє хоббі назвати важко – ми з чоловіком змогли зібрати кругленьку суму та придбати перше авто.

А далі ми увійшли в азарт. Чоловік навчився робити круті та незвичайні фото, які дуже полюбилися публіці, а я писала все краще і краще короткі пости під ними.

Ми почали заробляти більше і навіть почали задумуватися про купівлю окремої квартири в центрі міста.

Ось так мій чоловік змінив наше життя. І ми справді заробляємо гарну суму, просто відпочиваючи вдома. Навіть уявити собі такого не могла.

Оцініть статтю
Дюшес
Сьогодні поділюся з вами історією, як змінилося моє життя завдяки одному єдиному вчинку мого чоловіка.