Сьогодні Віталій не став слухати що і де купила Каріна. Він сказав, що їде до тата. Йому конче потрібно виговоритися. Несила дивитися на дружину, яка крім обновок, нічого навкруги не помічає.

Коли Віталій прийшов додому, його дружина, замість того, щоб зустрічати свого чоловіка, крутилася біля дзеркала, приміряючи обновки. Йому не подобається, що Каріна не звертає на нього уваги. Вірніше звертає, тільки в тому сенсі, щоб подивився чи личить їй та чи інша річ. Адже вона сьогодні накупила стільки всього, що за вечір не встигне все приміряти. А їй хотілося, щоб чоловік оцінив, яка красива в нього дружина. Все що вдягає їй до лиця.

Віталій ствердно киває. Розуміє, що то на весь вечір. І він не зможе спокійно посидіти біля телевізора. Колись вони з Каріною сиділи так удвох. Але від тих пір, як в нього стали водитися гроші, дружину поруч не посадиш. Нові сукні, подруги, яким потрібно хвалитися, що нового вона прикупила. Весь вечір Віталій тільки й чує голос дружини, але не до нього. В неї свої розмови з подругами. Які тренди в моді, хто і що купив і таке інше.

У Віталія в бізнесі все налагоджується. Тато відійшов від діл, доручив синові продовжувати його справу. Мало помалу Віталій зрозумів що і як потрібно робити. Іще в нього завжди відчуття, правильно робить, чи ні. Як показав час, до свого внутрішнього я потрібно прислухатися. Передчуття ще ні разу його не підвели. Від цього бізнес пішов угору. А в домі збільшувався достаток. До цього часу Каріна гарно вела господарство, говорила чоловіку, як кохає його. Але гроші запаморочили голову.

Сьогодні чоловік не став слухати що і де купила Каріна. Він сказав, що їде до тата. Йому конче потрібно виговоритися. Несила дивитися на дружину, яка крім обновок, нічого навкруги не помічає. Тато зустрів його радісно. Давно вони не сиділи удвох. Видно, що в сина якісь проблеми, тому коли сіли до столу, не став перебивати Віталія, а уважно слухав. Син помовчавши, почав говорити. Він жалівся на Каріну, що давно вже не помічає його, що куплені речі їй дорожчі, ніж чоловік, котрий щойно прийшов із роботи.
Тато уважно вислухав, потім запитав:
– Каріна п’є?
– Ні
– Зраджує?
– Ні
– Тоді чого тобі потрібно. Будинок охайний, стіл завжди заставлений смачною їдою. І, поміть, не з ресторану, а приготовлена її руками. Твоя дружина зростала в бідності. Ти сам говорив про це. То нехай насолоджується тим, про що мріяла. Чи вона витрачає всі кошти, що ти одержуєш?
– Ні

Додому Віталій їхав заспокоєний. Дійсно, чого він так нервувався. Адже Каріна кохає його. Потрібно купити їй подарунок, адже зовсім нічого не дарує. І уваги приділяє йому немало. А те, що купує собі щось, то нехай. Адже як радісно світяться її очі.

Оцініть статтю
Дюшес
Сьогодні Віталій не став слухати що і де купила Каріна. Він сказав, що їде до тата. Йому конче потрібно виговоритися. Несила дивитися на дружину, яка крім обновок, нічого навкруги не помічає.