Спочатку у них все було гаразд. Але в сім’ї сталося г0ре, п0мер тато Максима і його мама залишилася жити сама. Вона майже щодня телефонувала їм та говорила як їй тяжк0 одній жити та просилася щоб вони забрали її жити до себе

Пару Максима та Марини можна впевнено назвати ідеальною. Хоча вони одружені вже років як 10, але живуть душа в душу, виховують синочка та радіють життю. Але є одна річ, яка дуже сильно заважає їхньому життю. І це втручання в особисте життя Марининої свекрухи.

Вона постійно лізе в життя свого сина та його дружини. Раніше, років 5 тому пара жила в одному місті зі свекрухою. Тому вона їй зовсім не давала спокійно жити. Кожного дня свекруха приїжджала до своєї невістки й розповідала як правильно потрібно жити. Постійно говорила, що вона прибирає не так, готує не так, а найголовніше — це те, що вона виховує свого синочка не так.

Це дуже дивна ситуація, адже Максиму подобається його дружина в ролі домогосподині. Вона тримає дім у чистоті, виховує їхню спільну дитину, завжди нагодує свого чоловіка. Насправді, Максимові також не подобалось те, що його мама постійно живе у них вдома. Він їй не один раз говорив, щоб вона залишила їхню сім’ю у спокої, але ці слова нічого не означали для його мами, вона все одно робила все так, як вважала за потрібне. Тому Марина з Максимом вирішили, що поки їх синок не пішов вчитися до школи, їм необхідно переїхати жити в інше місто.

Так вони зробили. Спочатку у них все було гаразд. Але в сім’ї сталося горе, помер тато Максима і його мама залишилася жити сама. Вона майже щодня телефонувала їм та говорила як їй тяжко одній жити та просилася щоб вони забрали її жити до себе. Марина з Максимом насправді дуже цього не хотіли, але повинні були вчинити так, як просить свекруха, тому що вона все ж таки виховала Максима. З цього часу знову життя Марини перетворилася в пекло.

Через те, що вони переїхали жити в інше місто і грошей у них бракувало, Марина повинна була вийти на роботу. Працювала вона, як її чоловік, з ранку до ночі. І приходила додому пізно ввечері. А її свекруха постійно говорила про те, що вона ходить гуляти кожного вечора з якимись чоловіками, а від свого чоловіка це приховує. Марина намагалась відповідати їй та говорити, що свекруха неправа. Та згодом зрозуміла, що це все дарма і все одно її свекруха буде говорити тільки те, що вважатиме за потрібне.

І ось одного дня Марині набридло слухати дорікання свекрухи, вона поговорила з чоловіком і вирішила, що візьме сина та поїде на декілька днів погостювати до своєї мами. Вона там відпочила і, вже заспокоєна, повернулася назад додому. Але те, що зробила її свекруха просто шокувало Марину. Як виявилося, за цей період, поки не було Марини вдома, свекруха десь знайшла дівчину, яка щодня приходила до них додому, їй допомагала прибиратися та готувати їжу, бо вона сама не могла нічого робити.

І поки ця дівчина в них прибиралася, свекруха нахвалювала її Максимові. Говорила про те, яка вона гарна на відміну від Марини. І тут жінка вже не витримала, вона покликала до себе свого чоловіка і стала з ним серйозно розмовляти. Вона йому пояснила всю ситуацію і вперше за своє життя поставила його перед вибором і сказала, що нехай вибирає між його мамою та його дружиною, адже жити так більше не можна. На щастя для Марини, її чоловік дуже кохав, тому вирішили для його мами придбати маленьку квартиру та найняти для неї жіночку, яка буде до неї приходити та допомагати прибиратися чи готувати їжу.

Оцініть статтю
Дюшес
Спочатку у них все було гаразд. Але в сім’ї сталося г0ре, п0мер тато Максима і його мама залишилася жити сама. Вона майже щодня телефонувала їм та говорила як їй тяжк0 одній жити та просилася щоб вони забрали її жити до себе