Спочатку він був для неї коханцем, а потім став свекром

Зима, автобусна зупинка. Стовпчик термометра зупинився на позначці в «-10», а Оля саме сьогодні вирішила вдягнути коротку спідницю та легеньку курточку, покрасуватися в університеті. Розуму не вистачило глянути на термометр, що висить біля хати, та вдягнутися тепліше. Та що ж, краса потребує… Ну ви самі знаєте.

У тупотінні на місці, щоб не змерзнути, Оля провела на зупинці годину. Автобуса не було. Вона вже хотіла викликати таксі, адже додому треба було якось доїхати. Але тут під’їхала машина, наступної миті вже відчинилися двері.

– Стрибай до мене, бо замерзнеш, поки автобус приїде.

Оля не довго думала, бо дуже змерзла. Бажання погрітися перемогло страх сідати до незнайомого чоловіка в машину. На перший погляд йому було до 45 років. На даху автомобіля була прикріплена ялинка.

dnpmag.com

Чоловік запитав, куди Олі треба. Та ледь змогла вимовити адресу, бо губи дуже змерзли.

– Поїхали, нам по дорозі, тому довезу, – сказав з посмішкою на обличчі чоловік. – Чуєш, Снігуронько, може вдома в тебе є чим зігрітися?

– Та ні, я не вживаю алкоголь.

– А я тобі і не пропоную напиватися, просто могли б зробити профілактику застудних захворювань.

Машина зупинилася біля магазину, чоловік вийшов. Його не було протягом 10 хвилин. Повернувся в машину з вином і спеціями для того, щоб приготувати глінтвейн. Оля слухала його розмови і махала головою. Нічого не говорила, бо губи так і не розмерзлися. Ноги лише почали потроху нагріватися.

Через 10 хвилин вони підїхали до її будинку. Водій відмовився брати гроші за дорогу. Дівчина піднялася у квартиру. На порозі вона зрозуміла, що сил на приготування глінтвейну у неї немає. І вирішила йти спати. Вино та спеції так і лишила біля дверей.

Невдовзі у двері постукали. Це був старий-новий знайомий, який врятував її від холоду.

– Можна зайти? Ліки тобі привіз. Ставлю 100 баксів, що вино ти так і не нагріла. Лягай, я сам все зроблю.

Оля була здивована такою нахабністю, але це її і підкупило. Пізніше з’ясувалося, що чоловіка звати Юрій. Згодом у них з’явилися стосунки. Спочатку чоловік допомагав по дрібницях: то продукти привезе, то щось полагодить. Проте скоро відносини стали іншими, міцнішими.

Оля знала, що він одружений. Він цього не приховував. Але її це не турбувало. Він був для неї коханцем, плани на майбутнє Оля не будувала, заміж за нього не збиралася. Такі відносини тривали протягом 3 років, поки Оля вчилася у виші.

atlanta-s.livejournal.com

А потім дівчина отримала роботу в іншому місті і стосунки обірвалися. Оля не засмутилася, а Юрій її не шукав. Три роки кожен жив своїм життям.

Потім Оля повернулася. Так склалися робота – там пропонували вищу посаду, тому дівчина не вагалася ні хвилини. Вже на новому місці Оля познайомилася з Олегом, який їй одразу сподобався. Закрутилися відносини, які відрізнялися від тих, що були з Юрієм. Олі здавалося, що вона закохалася. Та й Олегу вона подобалася.

Так минали місяці, а Оля та Олег все зближувалися. І ось Олег зробив дівчині пропозицію, від якої та не змогла відмовитися. Скоро Олег повів наречену знайомитися з майбутніми новими батьками.

Дівчина дуже нервувалася, тому що це вперше хлопець хоче познайомитися її з батьками. На мить вона згадала про Юрія, але потім прогнала цю думку з голови.

Не дарма дівчина хвилювалася, бо Оля ледь не присіла від здивування, коли Олег познайомив її з його батьком – тим самим Юрієм. Колишній коханець удав, що Олю бачить вперше. Лише його жінка щось запідозрила.

Оля думала, чи повинен її майбутній чоловік знати про її минуле, про стосунки з його батьком. Та ось до неї зателефонував Юрій. Він порадив не робити помилки і не казати нічого сину. Вони довго говорили, мабуть усю ніч. Адже у них із сином справжнє кохання, а їхня інтрижка – давно у минулому. Оля прислухалася і поховала цю таємницю глибоко в душі.

З того часу минуло 9 років. Оля одружена з Олегом, а Юрій став для неї хорошим свекром і дідусем для її близнюків. Лише свекруха продовжує дивитися пронизливим поглядом на невістку.

А як би ви вчинили на місці дівчини?

У матеріалі використані ілюстративні фото

 

Оцініть статтю
Дюшес
Спочатку він був для неї коханцем, а потім став свекром