Невістка каже, що це я винна: ​​не навчила сина заробляти. А він отримує в три рази більше середньої зарплати по регіону. Катя вже знexaбніла Всього їй мало, як та прірва. Її апетити ростуть як на дріжджах.

Мій єдиний син Олег після закінчення університету довго не холостякував. Знайшов роботу за спеціальністю, і одного вечора привів зі мною знайомитися свою дівчину Катю. Вона мені одразу сподобалася. Приємна, мила дівчина. Видно, що сина мого кохає. Головне, що сину вона дуже подобалася.  Через пів року зустрічань Олег і Катя зіграли весілля. 

На подаровані гроші син з дружиною вирішили купити квартиру в кредит в новобудові. Я їм навіть ще грошей додала, щоб менше було платити, бо мала свої заощадження. А скільки мені тих грошей треба? Живу сама, чоловіка поховала, коли син закінчував 11 клас. Будинок саме почали зводити, тому щоб молодим не було так важко тягнути кредит, я прийняла їх пожити у себе.

Ну ось! Свято!  Будинок здали! Тепер переїзд? А ні, дзуськи!  Катерина вперлася: «Хочу, щоб у нашій квартирі все нове було!» Заощаджувати обіцяли, говорили, що ще трішечки поживуть, і вже тоді точно з’їдуть. Та ні, ось уже 3 роки сuдять у мене на шиї, сил мої більше нема. Змучuлася від них. Ні-ні, ми не сваримося сильно. За три роки навчилися цінувати особистий простір. Я ще працюю, за собою слідкую. Я думала, що коли син переїде на свою нову квартиру, я зможу зайнятися своїм особистим життям. Мені тільки 52 роки. Рік тому я познайомилася на роботі з Арсеном Петровичем, ми почали зустрічатися, поки на його території. Ходимо в театр, кіно та кафе, куляємо в парку. Арсен пропонує розписатися і жити разом. Хоч трошки побути щасливими, він теж вдівець.

А я не знаю, як сказати сину. Яка буде в нього реакція? Я б хотіла, щоб Арсен переїхав до мене. Ну куди? Як син з невісткою не поспішають йти на нову квартиру? А жити Кайдашевою родиною я не хочу.

Джерело: bushtyreva-clinic.ru

Найнеобхіднішу техніку в квартиру купили. А ні, для невістки кров з носа, а треба негайно модна посудомийна машина і сушарка для одягу. Знову взяли кредит.

Майже щовихідних замовляють суші і піцу. На море теж Катруся хоче щоліта, ну і в гори взимку.  Вона на манікюр ходить. На брови і вії ходить. Волосся нарощує. Словом, себе не ображає.

Мій Олег вже висох як тріска від її забаганок. Приходив з роботи, і йшов на квартиру. Клеїв шпалери, фарбував, стелив ламінат, встановлював сантехніку, контролював електрика. Повертався додому пізно, щоб знову йти на роботу по гроші.

Невістка каже, що це я винна: ​​не навчила сина заробляти. Золота медаль, червоний диплом, хороша робота, перспективи. Йому тридцять немає, а він отримує в три рази більше середньої зарплати по регіону.  Катя вже знехабніла…

Всього їй мало, як та прірва…Її апетити ростуть як  на дріжджах. А на початку нашого знайомства вона фарбувала нігті на кухні, і витирала лак ацетоном. Волосся фарбувала мочалкою у ванні.На початку нашого спільного життя Катя і прибирала, і їсти варила. А зараз до холодної води не береться. Ми тут ненадовго, от переїдемо, і буду в своїй квартирі хазяйка!

Сина оброблює по повній. Грошей мені на комуналку заборонює давати. Економія! Олег потайки дає. Вибачається. Очі відводить. Просить потерпіти.

Вчора зібрала їх на сімейній нараді, повідомила, що знайшла собі чоловіка, і хочу трошки пожити для себе. Олег, на диво, все сприйняв нормально. Ще дала грошей на просте ліжко. На перший час вистачить, адже дітей поки немає. На решту самі зароблять. Катерина розбушувалася.

Та що Ви за мати? Єдиного сина виганяю, совість всю з віком втратила.  Як так можна? Яка романтика у Вашому віці?

Олег Катю на місце таки поставив, і наказав збирати речі. Через 3 дні вони переїхали на нову квартиру. Олег мені щодня дзвонить, каже, що Катя перебіситься, і потім будуть приходити в гості.

Ну а поки я живу в своє задоволення з чоловіком, який мені дуже подобається. Маю я право на  жіноче щастя? Хоч трошки? У свої за 50?

Оцініть статтю
Дюшес
Невістка каже, що це я винна: ​​не навчила сина заробляти. А він отримує в три рази більше середньої зарплати по регіону. Катя вже знexaбніла Всього їй мало, як та прірва. Її апетити ростуть як на дріжджах.