Спричинений б!ль завжди повертається бумерангом. Не вірите?

Так вже повелося, що протягом нашого життя, бодай хоч один раз, та кожен стикається із розчаруванням, відчуває біль та зраду… І завжди у такому випадку діє правило бумеранга болю. Та людина, яка вас скривдила обов’язково відчує цей біль на собі за деякий час.

Ні, карма тут зовсім ні до чого… Таким вже є наше життя, що у ньому є баланс. Баланс усмішок і пролитих сліз, солодкої радості і невимовного горя, ніжного кохання і гірких зрад… Найчастіше це відбувається з нами тоді, коли ми зовсім цього не очікуємо. І тут парадокс – проблеми йдуть вслід одна за одною, там все пішло не так, і там все не так, і так знову, і знову… Тоді нас наповнює смуток і жаль від того, що відбувається навкруги.

https://we.kyiv.ua

Як ж бути в таких ситуаціях? Тут основне не втратити голову та  не впасти у відчай. Слід залишатися з відчуттям холодного розуму. Кожен з нас спочатку зустрічається з панічними атаками, пізніше бажає помсти. Справді, нема такої людини, яка б подумки не мріяла, щоб кривдник відчув весь той біль, який спричинив нам. Навіть якщо помститися – відчуття щастя не настане та не прийде полегшення. То ж чи варте воно того, щоб опуститися до рівня свого кривдника?

Не варто спішити з вжиттям заходів для помсти, тому що життя така річ, що все розставляє на свої місця. Наше втручання в цей потік енергії – не потрібне. Вищі сили краще знають, як провчити кожного, яким саме способом чи ситуацією. Повірте, життя це зробить набагато краще за нас. Це не карма і не збіг, а просто закон постійного круговороту енергії.

Варто запам’ятати, якщо ти когось образив чи скривдив, твій час відчути цю гірку насолоду – дуже близько. Іншого не дано.

Тому не живіть бажанням помсти, так ви лише будете з’їдати себе на енергетичному рівні. Робіть правильні висновки і рухайтеся далі до кращого життя. Потрібно рости особистісно і духовно.

Пригадайте, що було написано на перстні Соломона. Згадали? А там був напис: «Все минає!».

Оцініть статтю
Дюшес
Спричинений б!ль завжди повертається бумерангом. Не вірите?