Стало образливо, тож я вирішила підвищити голос, аби привернути на себе увагу. Та мене здивувала відповідь Вадима.

Декілька місяців я роздумувала над розлученням із своїм чоловіком. В якийсь момент наші стосунки просто зійшли на дно. Особливо, якщо порівнювати із початком цього всього. Кожен день ми проживали в шаленій любові один до одного, разом відпочивали, подорожували, проводили вільний час.

Натомість зараз нас з’їла рутина, побут. Настільки одноманітних відносин я не очікувала. Тому одного вечора я вирішила, що настав час розходитися. Пішла до чоловіка, аби повідомити про своє рішення.

Вадим стояв на кухні і готував вечерю. Він часто робив це, адже ми обоє працювали шеф-кухарями в різних ресторанах нашого міста.

Почавши розмову, я помітила, що чоловік навіть не дивиться на мене. Ніби не чує, що я говорю про такі важливі речі. Навіть не перестав готувати. Мені здалося, що йому шматок м’яса важливіший і цікавіший, ніж я.

Стало образливо, тож я вирішила підвищити голос, аби привернути на себе увагу. Та мене здивувала відповідь Вадима. Він сказав, що я непостійна жінка, яка не може стримати своїх слів. Нібито на весіллі 3 роки тому говорила обітницю, що кохатиму його вічно, а зараз кажу, що іду від нього «на вічно». І якщо вірити моїм словам, то це «вічно» триває 3 роки. І цих 3 роки Вадим почекає мене.

Цей жарт видався мені не смішним. А чоловік продовжував тикати мені шматок м’яса до рота, аби я скуштувала. Сказав, ніби приправив страву особливим секретним інгредієнтом.

Я вкусила і справді відчула, що нічого смачнішого ще в житті не їла. Стало цікаво, що ж за такий інгредієнт?! Тому я забула про всю розмову, що була до цього і почала розпитувати про страву. Та Вадим не зізнавався. Нібито не хотів розкривати секрет. А то ще приготую таке у своєму ресторані і буду складати йому конкуренцію.

За декілька хвилин я помітила на щоці Вадика мокрий слід:

– Ти що плакав?

Він розвернувся до мене, посміхнувся з якоюсь гіркотою і сказав:

– Ну і як тобі мій секретний інгредієнт?

І саме тоді я зрозуміла, якою dурною була. Наскільки ж боляче можна зробити людині не подумавши. В моїй свідомості ніби все перевернулося. Ми міцно обнялися і я усвідомила, що в руках цієї людини – мій Всесвіт.

Оцініть статтю
Дюшес
Стало образливо, тож я вирішила підвищити голос, аби привернути на себе увагу. Та мене здивувала відповідь Вадима.